Сирийската ПВО е свалила израелски ракети в небето над Дамаск

16.03.2021 23:49
Дамаск СНИМКА: РОЙТЕРС

Сирийската противовъздушна отбрана е отразила тази нощ "израелска агресия" в околностите на Дамаск и е свалила няколко ракети в небето над столицата. Това съобщиха днес държавният тв канал "Ехбария" и държавната информационна агенция САНА, предаде Ройтерс.

Според САНА сирийската ПВО е реагирала на израелска атака в южен район. Експлозии са се чували в околностите на Дамаск във връзка с отразяването на атаката в южния регион, предаде телевизията, цитирана от БТА. 

Говорител на израелските въоръжени сили заяви, че Израел не коментира съобщения на чуждестранни медии.

Други от От страната и света

Коледни подаръци получиха децата в приемните семейства в община Добричка

Осем приемни семейства в община Добричка - в селата Ведрина, Долина, Самуилово, Батово, Плачидол и Паскалево, осигуряват домашна среда за 11 деца, които не могат да живеят при биологичните си

Токът за бизнеса утре поевтинява с 10 процента

При средна цена от 210,29 лева (без ДДС) за мегаватчас e търгувана днес електроенергията на Българската независима енергийна борса (БНЕБ) в пазарен сегмент "Ден напред"

БНБ: Жилищните кредити у нас нарастват с близо 28% до над 32 млрд. лева

Жилищните кредити, отпуснати от банките у нас, нарастват с 27,7 на сто на годишна база до 32,14 млрд. лева към края на месец ноември, сочат данните на Българската народна банка (БНБ)

Хванаха дрогирани шофьори в Добричко

Пиян и дрогиран шофьор, карал по обяд в Добрич, е задържан, съобщават от Областната дирекция на МВР. На 22 декември, около 12:40 часа в град Добрич е спрян за проверка лек автомобил „Ауди"

За деня 18 шофьори са дали положителен тест за алкохол, а 4 - за наркотици

В рамките на изминалия ден с а установени общо 18 водачи, качили се зад волана след употреба на алкохол – 11 от тях са шофирали след употреба на алкохол от 0,5 до 1,2 промила, а други 7 - с над 1

>