Локо стигна до 1:1 с Етър на рождения ден на президента си

26.02.2021 19:31 24 часа Пловдив онлайн
Локо и Етър поделиха точките

Локомотив (Пловдив)  завърши 1:1 с Етър в мач от 19-ия кръг на Първа лига.  Така "черно-белите" не успяха да зарадват своя президент Христо Крушарски за 64-ия му рожден ден и загубиха две точки в борбата за челните места в класирането

В 10-ата минута вратарят на домакините  Мартин Луков се контузи след сблъсък  Гаетан Коуку от гостите и бе заменен от  Илко Пиргов.

В 42-ата минута. Бирсент Карагарен центрира отдясно, а Георги Минчев засече с глава пред вратарското поле. Христо Иванов бе на път да избие, но се подхлъзна и успя само да докосне топката, която влетя в мрежата му за 1:0.

Гостите заиграха по-добре след почивката
В 70-ата минута Симеон Мечев центрира топката от фаул и намери оставения и бившият смърф Пламен Крачунов отблизо буквално простреля Илко Пиргов за 1:1.

В 82-ата минута гостите останаха с човек по-малко след като Здравко Илиев бе изгонен от съдията Димо Димов за обидни реплики към него.

До скандала се стигна, след като арбитъра вдигна жълт картон на Ловре Кнежевич, задържал Диниш Алмейда. По време на сблъсъка между тях обаче защитникът на Локомотив (Пловдив) удари с лакът в лицето играча на великотърновци, но не бе санкциониран. Здравко Илиев реагира гневно към съдията, която му вдигна червен картон. Въпреки, численото си превъзходство локомотивци не успяха да вкарат втори гол и изпуснаха победата.

Други от Спорт

Стефан Стоянов ще води "Ботев"(Пд) до края на сезона

Стефан Стоянов ще води "Ботев" (Пловдив) в оставащите три мача от първенството на Еfbet лига, съобщиха от клуба.  Днес  той направи първа тренировка начело на "канарчетата"

"Ботев" (Пд) играе 2 мача с гръцкия "Арис" в памет на Тоско Бозаджийски

"Ботев" (Пловдив) уреди 2 приятелски срещи с гръцкия гранд "Арис" (Солун). Двата "жълто-черни" отбора ще играят в памет на Тоско Бозаджийски. Големият привърженик на "канарчетата" загина

"Ботев" (Пд) загуби с 1:2 от "Арда" за "сбогом" с Бруно Балтазар

"Арда" победи с 2:1 "Ботев" (Пд) в Кърджали среща от 33-ия кръг на Първа лига. Домакините успяха да обърнат резултата, след като преди почивката изоставаха в резултата

Пловдивчанинът Димитър Кузманов отпадна на квалификациите от турнира "Ролан Гарос"

Димитър Кузманов отпадна в първия кръг на квалификациите на Откритото първенство на Франция по тенис за мъже и жени „Ролан Гарос". Пловдивчанинът отстъпи с 3:6

Бойко Борисов стана шампион по футбол при ветераните, тигрите биха с 5:3 "Ботев" (Снимки)

Воденият от Бойко Борисов тим на "Витоша" (Бистрица) стана шампион на България по футбол при ветераните. Във финалния двубой, игран пред над 1000 зрители на новоизградения стадион в Пловдив