Майката, арестувана за убийството на двете си деца, до днес била в неплатен отпуск

20.11.2020 10:18 Антоанета Маскръчка

Кристина Дунчева, която е арестувана и заподозряна в жестокото убийство на двете си деца Ивон и Васил, на 3 и 5 г., до днес е била в неплатен отпуск.

32-годишната жена е завършила магистратура "Икономика на транспорта" в УНСС. След това за 9 месеца е работила като младши експерт в Агенция "Железопътна администрация" към Министерството на транспорта. След това за кратко е била и продавач-консултант, преди да излезе в майчинство.

От октомври е назначена по заместване като касиер-домакин в ПГ "Яне Сандански" - Сандански, на 4-часов работен ден. Заради това, че няма възможност да ползва платен отпуск, на 11 ноември си е пуснала неплатен до 20 ноември. Не е обяснила на колегите си какво го налага. 

"Изключително съвестен колега. Много коректна, спокойна, учтива. Винаги идваше по-рано на работа и, когато се налагаше, си тръгваше по-късно. Всички сме в шок. Нямаме никакво обяснение какво и защо се е случило", коментира директорката на гимназията. Пред колежките си Кристина не е споделяла за семейни проблеми.

Други от От страната и света

Пожарникари в София са реагирали на 7 сигнала за паднали заради на силния вятър клони

Екипите на пожарната са реагирали на седем сигнала за паднали клони в София заради силния вятър, съобщиха за БТА от Столичната дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението"

Почина легендата Бриджит Бардо (Снимки)

Тя бе от секссимволите на киното между 50-те и 70-те години на миналия век Приживе поиска да бъде погребана във вилата ѝ в Сен Тропе до домашните ѝ любимци На 91 години почина

Вижте кога са училищните ваканции през първата половина на 2026 г.

С наближаването на новата 2026 г. родителите вече могат да планират как децата им ще прекарат ваканциите. Eто кога ще бъдат ваканциите за учениците през първата половина на 2026 г.

Лекари се борят за живота на ученика от катастрофата, в която загина 17-годишен до Котел

Момчето е с множество травми Лекари от Сливен продължават да се борят за живота на 16-годишния ученик, който пострада при катастрофа на пътя до котелското село Кирилово

30 хиляди по-малко замърсяващи автомобили в центъра на София за три седмици

Статистиката показва, че благодарение на комплексния подход на общината и всички стратегически и допълнителни мерки, както и на гражданската дисциплина

>