В Индия е арестуван мъж, използвал две отровни змии да убие жена си

25.05.2020 17:25
СНИМКА: Pixabay

Индийската полиция арестува мъж, използвал две отровни змии, за да убие жена си с идеята смъртта й да изглежда като нещастен случай, съобщи Франс прес.

Според следователи от южния щат Керала 27-годишният Сурадж се е сдобил с пепелянка, която да ухапе жена му Утра. Младата жена оцеляла при атаката, но останала в болница в продължение на два месеца.

Докато Утра се възстановявала в дома на родителите си този месец, Сурадж хвърлил върху спящата си съпруга кобра, която взел от развъждач на змии, предава БТА.

След като била отново закарана в болница, лекарите констатирали смъртта на Утра.

Родителите й обаче започнали да изпитват подозрения, когато вдовецът поискал да сложи ръка на богатствата на жена си броени дни след смъртта й. Данните от телефона му показали, че заподозреният бил в контакт с развъждачи на змии и е разглеждал видеа на змии в интернет, съобщи полицията.

Утра била от заможно семейство, докато Сурадж, бил от по-скромен произход и работел в банка. Двамата имат дете на една година. Зестрата на Утра била следната: близо 100 златни монети, нова кола и половин милион рупии в брой (6000 евро).

"Сурадж се е страхувал, че ако се разведе с Утра, може да се наложи да върне зестрата. Ето защо е решил да я убие", каза полицията в комюнике.

Човекът, доставил змията, също е арестуван.

Други от От страната и света

Москва: България е плацдарм на НАТО в подготовката за война с Русия

От външното им министерство обявиха, че това крие рискове България, за съжаление, се превърна в един от най-големите плацдарми на източния фланг на НАТО в подготовка за сблъсък с Русия

Водата поскъпва в повечето региони у нас

От поскъпване с 14% до поевтиняване с 12%. В тези граници ще са промените на цената на водата на различни места в страната, реши днес КЕВР. В София от Нова година цената ще скочи с близо 12%

300 грама тротил ликвидираха висш генерал на Путин в колата му (Обзор)

Кремъл подозира украинска намеса Руски генерал бе убит, след като взривно устройство се взриви под колата му в руската столица в понеделник. Москва определи случая като вероятно покушение

Имало идея Цънцарова да е част от “120 минути”, тя обаче обяви, че е свалена, и Би Ти Ви го направи (Обзор)

Не толерираме опитите да ни превръщат в политически инструменти, обяви Ханс Мар от компанията собственик СМЕ Рубрика в “120 минути” при Светослав Иванов

Русия атакува Одеса с дронове

Силен взрив отекна в централната част на украинския черноморски град Одеса. Той е подложен на атака с руски дронове от акваторията на Черно море, съобщават в местните канали в приложението "Телеграм"

>