"Виктория Волей" с втора загуба в шампионата, губи с 0:3 от "Дея спорт"

02.02.2020 08:05 Митя Иванов

Втора поредна загуба след подновяването на шампионата в мъжката Висша волейболна лига записа "Виктория Волей". Момчетата на треньора Атанас Митрев отстъпиха в на бургаския "Дея спорт" с 0:3, в среща от 9-ия кръг на Източната група. Мачът се игра в спортната зала на СУ „Цар Симеон Велики“ в Пловдив и приключи за час и десет минути. Викторианци паднаха след 15:25, 11:25 и 23:25 в отделните геймове.
"Виктория Волей" игра в състав: Георги Димитров, Желязко Апостолов, Пламен Драгиев, Димитър Узунов, Петър Шойков, Радостин Георгиев, Енис Караденис - либеро (Стилиян Георгиев - либеро, Калоян Вълчинов, Божидар Влахкинов).
„Момчетата се стараят, но не можем да надскочим себе си и се случват резонни неща. Май само доиграваме сезона. В останалите мачове ще акцентираме на това по-малките да взимат повече участие в мачовете и да трупат опит“, заяви треньорът Атанас Митрев.

"Виктория Волей" остана с актив от 13 точки на 3-то място във временното класиране, с  4 победи и 4 загуби.

Други от Спорт

Стефан Стоянов ще води "Ботев"(Пд) до края на сезона

Стефан Стоянов ще води "Ботев" (Пловдив) в оставащите три мача от първенството на Еfbet лига, съобщиха от клуба.  Днес  той направи първа тренировка начело на "канарчетата"

"Ботев" (Пд) играе 2 мача с гръцкия "Арис" в памет на Тоско Бозаджийски

"Ботев" (Пловдив) уреди 2 приятелски срещи с гръцкия гранд "Арис" (Солун). Двата "жълто-черни" отбора ще играят в памет на Тоско Бозаджийски. Големият привърженик на "канарчетата" загина

"Ботев" (Пд) загуби с 1:2 от "Арда" за "сбогом" с Бруно Балтазар

"Арда" победи с 2:1 "Ботев" (Пд) в Кърджали среща от 33-ия кръг на Първа лига. Домакините успяха да обърнат резултата, след като преди почивката изоставаха в резултата

Пловдивчанинът Димитър Кузманов отпадна на квалификациите от турнира "Ролан Гарос"

Димитър Кузманов отпадна в първия кръг на квалификациите на Откритото първенство на Франция по тенис за мъже и жени „Ролан Гарос". Пловдивчанинът отстъпи с 3:6

Бойко Борисов стана шампион по футбол при ветераните, тигрите биха с 5:3 "Ботев" (Снимки)

Воденият от Бойко Борисов тим на "Витоша" (Бистрица) стана шампион на България по футбол при ветераните. Във финалния двубой, игран пред над 1000 зрители на новоизградения стадион в Пловдив