Йордан Цонев от ДПС: Ще подкрепим вота на недоверие

24.01.2020 17:45
Йордан Цонев КАДЪР: Би Ти Ви

Не съм вносителя на поправката от 2013 г., за която говори г-н Валери Симеонов. Днес и на него показах папката с документи и той се съгласи, че са го подвели, каза пред Би Ти Ви в предаването "Лице в лице" депутатът от ДПС Йордан Цонев.

По време на кабинета Орешарски в залата този текст и на колегите ми не беше приет. Приет беше текстът на г-н Кадиев, в който отсъства лотарията. Мисля, че несъзнателно са помогнали на Божков, в моя текст има изброени всички хазартни игри. От ДПС 24 човека са гласували против този текст, каза Цонев.

След този случай не се занимаваме със законодателство по тази тема. Всеки опит да се въведе ред се приема като лобизъм, допълни още Цонев.

Основният дневен ред на обществото е защо няма реформи, защо има отказ от реформи на такива сектори, които поглъщат огромен ресурс. Затова ще подкрепим вота на недоверие. Ние ще гласуваме, ще изразим позиция, но няма да участваме в дебата, каза Цонев по повод гласуването по вота на недоверие, каза Цонев.

Други от От страната и света

Великденска офанзива по пазари и квартални бакалии – защо качват цени от яйцето до агнето

Засилен контрол! - това поиска президентът Йотова от шефовете на данъчните и Комисията за защита на потребителите Пазари и малки магазини в цялата държава ще са обект на масови проверки от 1 април

Правим дронове с Украйна, пращаме учители по български (Обзор)

България ще прави дронове заедно с Украйна. Това е част от 10-годишното споразумение за сигурност, което подписаха служебният премиер Андрей Гюров и украинският президент Володимир Зеленски в Киев

Посланикът на Израел у нас: Шепа "професори" от Философския факултет на СУ отнемат академичната свобода

"Има нещо дълбоко обезпокоително в странния съюз между фанатичните ислямски духовници на иранския режим и шепа "професори" от Философския факултет на СУ, които отнемат академичната свобода

В 46-те тома по делото срещу Хасърджиев: секснасилие с “наркотика на изнасилвача”, опасност от заразяване с ХИВ, порноснимки с деца (Обзор)

Разплитането започна, след като 20-годишен младеж избяга полугол и дрогиран през балкона на дома му Стотици файлове с гей порно, включително и с момчета под 18 години

Горивата дръпнаха нагоре още през март цените на зеленчуци и плодове (Обзор, графика)

Резкият скок на горивата вече е започнал да се отразява на плодовете и зеленчуците. Това показват експресните предварителни данни на НСИ за инфлацията през март

>