Актьорът Кийфър Съдърланд е бил арестуван по обвинение, че е заплашил шофьор на такси

14.01.2026 09:49
КИЙФЪР СЪДЪРЛАНД СНИМКА: ИНСТАГРАМ

Актьорът Кийфър Съдърланд е бил арестуван, след като е обвинен, че е обидил таксиметров шофьор в Лос Анджелис, съобщи Прес асосиейшън мидия/ДПА, цитирайки съобщение на местната полиция.

От Полицейското управление на Лос Анджелис (LAPD) съобщиха, че роденият в Лондон канадски актьор е влязъл в автомобила малко след полунощ в понеделник в Холивуд и е „нападнал физически шофьора, отправяйки криминални заплахи". По-късно Съдърланд е бил освободен под гаранция от 50 000 долара и трябва да се яви в съда на 2 февруари.

Шофьорът не е пострадал при предполагаемия инцидент, който е станал на ъгъла на „Сънсет булевард" и „Феърфакс авеню", уточняват от полицията.

Съдърланд е носител на наградата „Еми" и е най-известен с ролята си на Джак Бауър в сериала „24", както и с образа на президента Том Къркман в политическата драма „Определен да оцелее" (Designated Survivor).

През 2007 г. Кийфър Съдърланд е осъден на 48 дни затвор за шофиране в нетрезво състояние. Той е син на известния канадски актьор Доналд Съдърланд.

Други от Възход и падение

“60-те са новите 60! Благодарна съм за всичко” - Синди Крауфорд, която мъжът ѝ харесва повече без грим

Все още прелестна и с изяви на топмодел, в свободното си време тя играе маджонг и се наслаждава на сплотеното си семейство Когато Синди Крауфорд се появи на модния подиум през осемдесетте

Геро вплетен в бъркотии в Музикалния театър за Деня на шегата

Герасим Георгиев-Геро и Валентин Ганев ще са сред специалните гост- участници в празничен спектакъл за Деня на шегата 1 април. Това е “Бъркотии в Музикалния театър” и в него ще се включат както много

Група “Таралеща” празнува първите си 7 години с концерт

“Хората са казали - първите седем са най-важни, и ние сме съгласни, защото точно преди седем години в една култова пловдивска кръчма се роди нашето бебе - “Таралеща”

Бруно Марс се завърна на челна позиция в класацията на "Билборд" за сингли

Американският певец и автор на песни Бруно Марс се завърна на челна позиция в класацията Хот 100 на "Билборд" за сингли, отбелязвайки трета непоследователна седмица на върха й

На 10 март рожден ден имат

Миро, поп певец Проф. д-р Димитър Раденовски, хирург Проф. д-р Красимир Иванов, дмн, хирург онколог, председател на УС на Асоциацията на университетските болници в България

>