Автомобил тегли тротинетка, водачът й падна и се потроши

13.10.2025 11:27 Тони Маскръчка
Тротинетка Снимка: pixabay

Водач на тротинетка пострада сериозно при падане. Инцидентът се е случил около 13,55 часа в събота в района на санданското село Ласкарево.

Индивидуално електрическо превозно средство с неустановени марка и модел, управлявано от 85-годишен мъж от Ласкарево е спукало предната си гума. Водачът извикал свой познат от селото да му помогне. Тротинетката бил закачена с въже за лек автомобил „Шкода Фабия" с 62-годишен водач от същото село. По време на пътуването 85-годишният мъж е паднал и пострадал с комоцио и охлузни рани по ръцете и краката.

На водача на лекия автомобил са направени проби с технически средства за употреба на алкохол и наркотични вещества, които са отрицателни.

Други от От страната и света

София посреща Дара с грандиозно парти за историческата победа на "Евровизия"

Столичната община кани жителите и гостите на София на открито градско парти, с което заедно да отпразнуваме историческия триумф на DARA на „Евровизия"

Константин Проданов: Има лъжи, дяволски лъжи и статистика. Инфлацията при 20-те основни храни е повече от 7%

Предстои анализ дали да се премахне поемането на осигуровките на държавните служители Единственият таван, който слагаме, е върху огромните възнаграждения в държавни дружества - не по-високи от

Явор Гърдев за победата на Дара: Полудяхме здравословно и социално оздравяващо

Има феномени в живота, които няма нужда да бъдат толкова анализирани като например смелостта да полудееш здравословно. Базира се на важен социален опит, който казва

Отмениха решението за закриването на Чешкия център в София

Чешкият център продължава дейността си в България, съобщиха от културната институция. "Генералният директор на мрежата Чешки центрове отмени решението за закриването на центъра в София

Министерството на транспорта: не изпращаме есемеси, имейли, съобщения с искане за плащане

Ведомството е сезирало компетентните органи Министерството на транспорта и съобщенията предупреждава, че не изпраща SMS съобщения, имейли, съобщения чрез мобилни приложения или други подобни известия

>