Нова хранителна добавка за отслабване прати жени от различни градове у нас в болници

10.10.2025 09:20

Тя съдържа билков състав и кофеин, но върху опаковката няма никакво разяснение на български

Опасна добавка за отслабване се продава само онлайн и след приемането й три жени са влезли в болница, показа репортаж на Нова тв.

Добавката е "Слим макс", има билков състав и кофеин, но върху опаковката няма никакво разяснение на български. Това е първата сигнална лампа според репортерката Татяна Йорданова, заснела трите пострадали жени.

По думите й онлайн имало само положителни коментари за добавката, но не се знае дали те са реални. Същевременно всички коментари за получени тежки алергични реакции с огромни червени петна по тялото, за влизане в болница и тежко сгъстяване на кръвта бивали изтривани.

Цената на добавката е 120 лв. за един месец, но много хора не стигали до пълната употреба, защото още на 3-ия - 5-ия ден им се налагало да влязат в болница.

Червени огромни петна по цялото тяло, докторът каза, че не дава гаранция за живота ми, в гърлото ми също имаше обрив - това разказаха пострадалите жени пред Нова тв.

Три жени от 3 краища на страната са влезли в различни болници по спешност. Единственото общо между тях е, че са пили добавка, за да свалят килограми без тренировка.

Други от От страната и света

Росен Желязков: България вече не е най-бедната в ЕС (Обзор)

Премиерът отчете 10 млрд. лв. повече приходи за годината Борисов: Парите вече не изтичат, а влизат в хазната България приключва годината с БВП от 113 млрд

Правнучка на Джон Кенеди почина от остра форма на левкемия

Татяна Шлосбърг, правнучката на 35-ия президент на САЩ Джон Кенеди (1961-1963), почина от рядка форма на левкемия на 35-годишна възраст, предаде Ройтерс, цитирана от БТА

Аматьори обират по празниците – пиян с граната вдигна спецчастите след кражба в магазин за алкохол (Обзор)

В Сливен друг опита да ограби златарско ателие, но го подгониха като маскираните с черни роби в село Хаджидимово Аматьорски обири по празниците замениха знаменитите удари на закоравели бандити от

Вятърът в Сливен достигна скорост 100 км/ч

Скоростта на вятъра в Сливен е достигнала 100 км/час, съобщиха за БТА от хидрометеорологичната станция в града. Стойността от 28 м/сек е измерена в 17:30 часа. Вятърът е от север-северозапад

Даваме пари назаем директно на държавата (Обзор)

Правителството прие стратегия, според която ДЦК ще се продават и на физически лица Пред българите се отваря възможност за директно участие в пазара на държавни ценни книжа

>