Охранител рани с брадва столичен тиктокър заради видео в Бургас

16.09.2025 19:50 Тони Щилиянова
Линейка

33-годишен мъж от София е бил ранен с брадвичка при свада с охранител на паркинг край Цурка в Морската градина на Бургас.

По данни на полицията инцидентът е станал около 17:30 часа. Раненият Борис Т. е с повърхностни рани, без опасност за живота.

Според запознати. скандалът ескалирал до физическа саморазправа, бил провокиран от желанието на софиянеца да направи видео за "ТикТок"-а си. 52-годишният охранител не искал да бъде сниман, направил няколко пъти забележка, но столичанинът продължил.

Броени минути след инцидента, който станал пред десетки минувачи, на място пристигнали полиция и линейка.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Други от От страната и света

Обичат ли се Орфей и Евридика в Театъра на армията?

Със страхотна сценография на Нина Пашова впечатлява представлението “Евридика” в Театъра Българска армия. Премиерата развълнува театроманите с предварителната информация, че в прочутата роля

Илияна Йотова: Благородство е думата, която най-добре описва проф. Герджиков

Честита 80-годишнина на проф. Огнян Герджиков! Благородство е думата, която за мен най-точно описва професора, написа във фейсбук президентът Илияна Йотова и публикува снимки от честването

Кампанията, която ще изпрати новите 240 депутати в парламента – пак под знака на войната като през 2022 г.

На 20 март започва поредната предизборна кампания, която ще изпрати новите 240 депутати в 52-ото народно събрание. Кандидатите са вече ясни - 4786 души (1439 жени и 3347 мъже)

Атаки до пълно изтощение - за ден цената на газа в Европа скочи с 30% (Обзор)

Войната оскъпява самолетните билети в ЕС Европа беше ударена с близо 30% увеличение на цените на газа   след атаки на Иран по една от най-важните в света платформи за добив на втечнен природен газ

Депутатите първо спасиха, после изтриха 437 млн. по плана за възстановяване (Обзор)

На прощаване с 51-ия парламент депутатите ускорено гласуваха законопроекти в опит да спасят плащания по плана за възстановяване и устойчивост (ПВУ). В последния си работен ден в четвъртък приеха

>