Кола блъсна на пътя каруца и се заби в дърво, двама са пострадали

15.09.2025 11:04 Дияна Райнова
Линейка

Кола блъсна на пътя каруца и се заби в дърво, двама са пострадали, съобщават от Областната дирекция на МВР-Добрич.

На 14 септември, около 09:30 часа е получено съобщение за възникнало пътнотранспортно произшествие в село Полк. Савово. Установено е, че лек автомобил „Форд", управляван от 77-годишен мъж, застига и блъска каруца. При удара колата напуска пътното платно и се блъска в крайпътно дърво.

При инцидента са пострадали водачът на автомобила, който е с фрактура на таза и счупен прешлен, и возещ се в каруцата мъж на 54 години, който е със счупена колянна става. Двамата мъже са настанени в болницата в Добрич, без опасност за живота.

На 12 септември около 15:10 часа в Добрич по ул. „Отец Паисий" на пешеходна пътека лек автомобил „Хонда", управляван от 53-годишна жена, блъска 83-годишна жена.

Пешеходката е в болницата в Добрич с фрактура на таза, без опасност за живота. По случаите са образувани досъдебни производства.

Други от От страната и света

Емил Дечев: Сърбия ни отговори през Интерпол, че Пепи Еврото не е задържан там

Чрез Интерпол Сърбия ни отговори, че Петьо Петров-Пепи Еврото не е задържан там. Това съобщи вътрешният министър Емил Дечев в подкаста "Контракоментар"

Смениха и шефката на института по криминалистика, който прави експертизите по “Петрохан” (обзор)

Директорът на Националния институт по криминалистика (НИК) старши комисар Кремена Илиева е поредният ръководител в системата на МВР, сменен от служебния министър на вътрешните работи Емил Дечев

Версия на МВР: Фалшиви 1,2 млн. внос от Румъния за купуване на гласове (обзор, снимки и видео)

Арестувани са 6-има души - италианец, трима румънци и двама българи Само 2 банкноти стигнали до БНБ Печатницата е в окръг Тулча, бандата заработила през октомври 1,2 милиона фалшиви евро

Иран: Невраждебни кораби може да пресичат Ормузкия проток, ако се координират с нас

Иран е уведомил държавите членки на Международната морска организация (ММО), че „невраждебни кораби“ могат да преминават през Ормузкия проток, ако се координират с властите на Ислямската република

Проучване: Химикалите, произведени от човека, са навсякъде в световния океан

Създадените от човека химикали вече са навсякъде в световния океан и присъстват в морската разтворена органична материя, пише Синхуа, позовавайки се на данните от актуално изследване

>