Кеворк пак кеворкира, но от вестници

11.09.2025 06:50
КЕВОРК КЕВОРКЯН

Днес рожден ден празнува Кеворк Кеворкян. Журналистът, от чието име беше създаден атрактивен глагол - кеворкирам. Телевизионерът, който промени БНТ и я направи европейска. Със своята “Всяка неделя” той превърна света в едно голямо село и ни направи негови ревностни жители и почитатели. Чрез своите прочути телевизионни мостове той ни заведе в 39 града от 17 държави на 4 континента.

Няма друг журналист в страната, който да е толкова уважаван и ценен като Кеворкян. 485 хиляди души безапелационно го подкрепиха, когато във времето разделно след края на 1989 г. той поиска вот на доверие.

Честит рожден ден, Кево! Екипът на “24 часа” те поздравява и ти пожелава да продължиш с безмилостните си вестникарски анализи!

Други от Възход и падение

Майли Сайръс ще се завърне като Хана Монтана за годишнината на сериала

Майли Сайръс ще сподели спомените си за телевизионното шоу „Хана Монтана" в специален епизод по повод 20-годишнината от премиерата му. В ситкома на Disney Channel певицата и актриса играе ролята на

Мамалев за 50-и път е Големанов

“Големанов” е една мечтана от мен през годините роля. Най-мечтаната. Затова я играя с много голям заряд.” Това казва актьорът Георги Мамалев за спектакъла “Големанов”

Празнува Маги Халваджиян, който винаги избира да е оптимист

“Винаги съм бил оптимист. Истината обаче е, че ако вярваш в чудеса, ти се случват чудеса”, каза наскоро режисьорът и продуцент Магърдич Халваджиян. А днес празнува рождения си ден между два от

На 18 февруари рожден ден имат

Магърдич Халваджиян, режисьор и продуцент  Георги Ангелов, бивш конституционен съдия Проф. д-р Таню Бонев, астроном Диляна Георгиева, двукратна световна шампионка по художествена гимнастика Камен

Лошото зайче на рапа Бед Бъни разби кода на Тръмп

31-годишният пуерториканец се превръща в либерална знаменитост, за която цял свят говори и слуша, дори да не разбира какво казва Дори тези, които не се интересуват от американски футбол

>