Няколко клипа по делото за побоя в Русе, кадрите в "24 часа" най-добри. Чакат и от свидетели

10.09.2025 16:46 Димитър Мартинов
Кадри от видиото, с което разполага "24 часа".

Клипове от няколко видеокамери са приложени по делото за побоя над шефа на русенската полиция Николай Кожухаров. Кадрите, публикувани вчера следобед от "24 часа" са най-подробни и добри. Това съобщиха за "24 часа" от Окръжната прокуратура в Русе.

Оттам обясниха, че на видеата са назначени експертизи. Ще се направи всичко възможно подробният клип да бъде приложен по мярката за неотклонение, което ще се гледа пред Апелативния съд във Велико Търново.     

На него се вижда как приятелят на Николай Кожухаров Георги Димитров се доближава до колата на момчетата, но отскача назад точно като след получен удар.

Във видеото, разпространено от елфите, се набляга на момента, в който Димитров след това посяга през прозореца на колата. 

Междувременно се чакат записи от камери на свидетели. Самите те са съобщили пред държавното обвинение, че разполагат с такива, но до момента не са ги предоставили, въпреки че от прокуратурата са ги търсили.                                                   Четирите момчета са в ареста, а Кожухаров се възстановява в болница след интервенция.                                                                                                                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Други от От страната и света

Във Враца двама отпаднаха от надпреварата за новия парламент според решения на РИК

Двама бяха заличени като кандидати за парламента на изборите на 19 април от РИК във Враца. Комисията определи, че независимият кандидат Галин Илиев Тодоров не е представил до крайния срок всички

Китайският производител на тежка техника Zoomlion откри нов завод в Унгария

Китайският производител на тежка техника Zoomlion откри в сряда първия си локализиран завод за интелигентно производство в Европа, разположен в западноунгарския град Татабаня

Решено: Автобусите по общинските транспортни схеми няма да са задължени да спират на автогарите

Благодаря на комисията и народното представителство, за това което постигнахме днес, защото когато националният девиз "Съединението прави силата", е в действие, резултатите са добри

Нов зам.-председател има Окръжен съд - Пазарджик

Съдия Иванка Илинова встъпи в длъжност като заместник-председател на Окръжен съд - Пазарджик и ръководител на Търговското отделение Съдия Илинова поема ръководната функция след решение на Съдийската

ОИЦ – Русе финализира информационната си кампания за европейско финансиране през 2026 г.

Областният информационен център успешно финализира поредицата от информационни срещи на тема „Актуални и предстоящи възможности за европейско финансиране през 2026 година"

>