Най-малко 11 души са ранени при новата иранска ракетна атака тази сутрин срещу Израел

22.06.2025 10:11
Най-малко 11 души са ранени при новата иранска ракетна атака тази сутрин срещу Израел СНИМКА: Архив

Най-малко 11 души са ранени при новата иранска ракетна атака тази сутрин срещу Израел, предаде ДПА, като се позова на израелските спасителни служби.

Имало е най-малко 10 директни попадения на ракети, включително в централната част на Израел, съобщиха израелските военни.

В крайбрежния мегаполис Тел Авив са се чули глухи експлозии.

Израелските военни обявиха, че местните жители вече могат да напуснат бомбоубежищата, пише БТА.

Аварийни екипи за издирване и спасяване на оцелели са били изпратени на няколко места в Израел, станали обект на сутрешната въздушна атака на Иран.

Около 30 ракети са били изстреляни срещу Израел при нападението, предприето няколко часа след като американски стратегически бомбардировачи Б-2 нанесоха удари по ядрени обекти в Иран, предаде иранското държавно радио.

Малко повече от седмица след избухването на последния конфликт между Израел и Иран, САЩ атакуваха ирански ядрени обекти през изтеклата нощ.

Елитният ирански Корпус на гвардейците на Ислямската революция за последен път изстреля балистични ракети по Израел вчера, като порази цели в средиземноморския град Хайфа.

Други от От страната и света

Формулата 1-2-48 за ефективност в кариерата

Преди да започнете да я спазвате, все пак опитайте да мислите по друг начин за работата си "Точният човек" е специален проект на "24 часа" за професионалния успех, растежа в кариерата

Росен Желязков: Дълбоко съм шокиран от бруталната атака в Сидни, България е солидарна

Дълбоко съм шокиран от бруталната атака по време на честванията на Ханука в Австралия. България е солидарна с австралийския народ и еврейската общност

Слави Трифонов: Направих компромис със себе си в бюджета да има пари за младите лекари (Видео)

Сега бюджетът, срещу който протестираха, падна, няма бюджет и нямат тези пари, заяви лидерът на ИТН ПП-ДБ ни мислят за селяни и чалгари, не разбирам защо има такива комплексари

Кървава Ханука на плаж в Сидни: 16 застреляни от терористи (Обзор)

30 са ранените, един от извършителите е заловен, а другият - убит от полицията 16 души, сред които деца, загубиха живота си, след като в неделя двама мъже откриха стрелба по фестивал в първия ден на

Милен Велчев: По-добре е удължителен бюджет, който да стъпи върху тазгодишния

„Този бюджет, дори в преработения вариант, не е достатъчно добър за България през следващата година и не полага добри основи за икономическа стабилност"

>