Кирил Петков изкачи Черни връх

08.02.2025 21:47
Кирил Петков е изкачил върха в компанията на свои приятели. СНИМКИ: ФЕЙСБУК НА КИРИЛ ПЕТКОВ
Залезът на Черни връх, който Петков е заснел

"Един много красив залез днес от Черни връх". Това написа съпредседателят на ПП Кирил Петков във фейсбук и публикува гледката от най-високата точна на Витоша. На един от кадрите той е в компанията на двама свои приятели. 

Миналата седмица бившият премиер качи снимки от Девин. А по-рано той се похвали и че е карал сноуборд на Седемте рилски езера.

Разликата с предишните публикации обаче е, че сега коментарите в профила му във фейсбук са разрешени. Доскоро те бяха затворени и коментари под публикациите му можеха да правят само близки до него хора. 

Снимките от Черни връх сега събраха над 200 коментара само за час. 

Други от Новина в снимка

Лили Иванова: Продължаваме или край?

Публиката: Тя сякаш се радва, че е на сцената и пее Три поредни вечери Лили Иванова държа на крака препълнената до краен предел зала 1 на НДК. В първите две бяха самостоятелни нейни концерти с

Виж отговора на фотозагадката: Коя е тази наша актриса във филма, който я отвежда на червения килим в Кан?

Невена Коканова е отговорът на фотозагадката от вчера.  Тя беше: Коя е тази наша актриса във филма, който я отвежда на червения килим в Кан? Жокер: Стоянка Мутафова й дава своя шал, за да е по-шик

Куче с език 20 см стана рекордьор на Гинес (Видео)

Обявиха нов рекорд на Гинес - за куче с най-дълъг език. Носителят му е Ози, четиригодишен френски мастиф от Оклахома с 20-сантиметров език.   „ Разбрахме

Фотозагадка: Коя е тази наша актриса във филма, който я отвежда на червения килим в Кан?

Фотозагадка: Коя е тази наша актриса във филма, който я отвежда на червения килим в Кан? Жокер: Стоянка Мутафова й дава своя шал, за да е по-шик. А след като гледа филма

ДКЦ-V се превърна в детска градина, хлапета оживиха коридорите с песни (Снимки)

Я, колко деца с коледни шапки! Какво става, питаха учудени пациенти, докато наблюдаваха как усмихнати хлапета влизат в най-голямото здравно заведение в район "Тракия" - ДКЦ "Св. Лука"

>