Тираджия отнесе 57-годишен, стоящ в аварийната лента на магистралата край Цалапица

04.02.2025 12:00 24 часа Пловдив онлайн
Линейка Снимка: Архив

Пострадалият е откаран в болница в критично състояние

Пловдивски полицаи разследват инцидент с тежко пострадал мъж на автомагистрала "Тракия", в близост до отбивката за Цалапица, съобщиха от МВР.

Сигналът за произшествието е получен около 18,10 ч. в петък. Според предварителната информация 57-годишен мъж, намирал се близо до спрян в аварийната лента лек автомобил "Рено", бил блъснат от преминаващ тежкотоварен камион с неустановени регистрация и водач. 

Пострадалият е транспортиран в болница в критично състояние. Местопроизшествието е запазено и е извършен оглед, а в сектор "Разследване на престъпления по транспорта" е образувано досъдебно производство под наблюдение на Районната прокуратура.

В процеса на усилената работа на криминалистите е издирен въпросният тежкотоварен автомобил, а управлявалият го в момента на произшествието 67-годишен столичанин – задържан с полицейска заповед. Работата по документиране на досъдебното производство продължава.

Други от Регион

Условна вместо 5 г. затвор поиска адвокатът на Илиян, оставил 2 трупа на пътя Пловдив-Карлово

Просто не очаквах, че ще ми бъде избутан воланът от годеницата му и нямах никакво време за реакция, за да предотвратя тази катастрофа, каза младежът и изказа съболезнования на близките Условна

Тодор Батков - син: Свлачището до Пампорово не е причинено от незаконна сеч или изтичане на вода от язовира

Свлачището до Пампорово не е причинено от незаконна сеч или изтичане на вода от язовира. Това каза пред bTV Тодор Батков - син, който участва в изборите като независим кандидат от Смолян. Той е и зам

Дългоочакван пенсионерски клуб откриха в село от община "Марица"

"Имахме нужда от такова място, в което да се срещаме", казаха възрастните Дългоочакван клуб за пенсионерите беше открит днес в село Войсил, съобщиха от Община "Марица"

Мъж се самоуби в Карлово

Загиналият е на около 50 г., прострелял се Мъж е бил открит мъртъв на частен адрес в Карлово, съобщиха за "24 часа" от полицията.  Трупът е бил открит днес

Четвърти ден главният път Смолян – Пампорово остава затворен заради огромното свлачище

Четвърти ден главният път Смолян – Пампорово остава затворен заради огромното свлачище, което все още е активно. Това е и причината да не може да започне разчистването му

>