Руската певица Виктория Куприна прави песен на български

14.01.2025 09:05

Година след като роди третото си дете, руската певица Виктория Куприна се завръща на музикалната сцена с „Идвам силна". Сингълът е специален за родената в Сибир изпълнителка, защото за първи път тя приема предизвикателството да направи песен на български език. 

Куприна, позната от X Factor, с усмивка споделя, че се надява публиката да хареса чаровния акцент, защото просто е невъзможно да избяга от него. Музиката е на младия композитор Андрей Чолаков, а текстът е на Емилиана Маркова.

Видеото е създадено от Павел Рангелов и Младен Борисов. Кадрите са снимани в Аладжа манастир, Златни пясъци, Св. Константин и Елена и Варна. „Варна и околността винаги са ни привличали. Именно в Златни пясъци започна и нашата любов", разказват Виктория Куприна и нейният съпруг- комедиантът Жорони Николов, с когото са и продуценти на музикалния проект.

Други от Възход и падение

Над 4100 разгледали изложбата на Салвадор Дали в Перник за по-малко от десет дни

Изложбата „Салвадор Дали в Двореца на културата - Триумфът на въображението“, представена в галерия „Любен Гайдаров“ в Перник, е посетена от над 4100 души за по-малко от десет дни след откриването

С екип от 5-има и два куфара Дара замина за Виена на Евровизия

Дара замина с 5-има души екип и два куфара за Виена, за да представя България на Евровизия. На софийското летище я изпратиха нейни фенове, които я засипаха с подаръци за късмет

Мелани Грифит и Антонио Бандерас палят надежди, че пак са заедно

Звездите бяха снимани да вървят хванати за ръце след вечеря в Лос Анджелис Ще успеят ли Мелани Грифит и Антонио Бандерас да възобновят любовната си връзка

„Ролинг стоунс" потвърди излизането на нов албум

Foreign Tongues е заглавието на предстоящия музикален проект на групата „Ролинг стоунс". Това потвърдиха музикантите, съобщава Прес асосиейшън медиа/ДПА и БТА

Мими Николова и Цецо Елвиса записаха нов дует от проекта „Вечните евъргрийни"

Нов дует от проекта "Вечните евъргрийни" записаха Мими Николова и Цецо Елвиса. Това е песента „Двата бряга" от 70-те години на миналия век, позната от филма „Бягство в Ропотамо" (1973)

>