Как се продава билет за 1000 лв.? Лили Иванова знае най-добре

09.01.2025 20:30 Христо Николов
Лили Иванова Снимка: Костадин Кръстев - Коко

Пропуските с тази цена за концерта на примата в Народния театър на 19 май почти са свършили, както и тези от 700 лева

Независимо от воплите, че билет от хиляда лева е прекалено скъп, точно тези пропуски за тазгодишния концерт на Лили Иванова в Народния театър на 19 май почти са свършили, установи “24 часа”. В ранния следобед в сряда бяха останали само 3 непродадени билета на първия ред в театъра. Дори следващите по цена - билетите от 700 лева, са почти изкупени. Напълно са разпродадени и най-евтините места, които струваха по 150 лева.

Концертът в Народния театър, който Лили прави за трета поредна година в навечерието на 24 май, сега ще е в съпровод на голям оркестър под диригентството на Константин Добройков, както и музикантите на Лили, предвождани от Ангел Дюлгеров. Константин Добройков дирижираше оркестъра на Софийската опера и балет на изявата на Лили Иванова в “Арена” в навечерието на Коледа, който се превърна в едно от музикалните събития на отминалата година.

Тазгодишното турне на примата започва още на Деня на влюбените - 14 февруари, с изява в “Джой Стейшън” в Студентски град, продължава с концерта в Народния театър, концерти в летните театри на Варна и Бургас съответно на 13 и 15 юли, в Античния театър в Пловдив на 13 септември и в зала 1 на НДК на 12 декември.

На всички тези места първи свършват най-скъпите и най-евтините билети. Например във Варна най-скъпите билети са по 200 лева, но са останали само единици. В НДК най-скъпите билети са по 400 лева, но въпреки че концертът е чак в края на годината, има само няколко непродадени.

Други от Възход и падение

Албум представя драмата на турците в "голямата екскурзия"

125 фотоса са събрани в албума "О, спомняте ли си, Лейла". Те са визуален разказ за едно събитие, което още дълги години ще стои като грозен белег на снагата българска - "Голямата екскурзия"

Вижте новата коледна картичка на крал Чарлз III и кралица Камила

Крал Чарлз III и кралица Камила са избрали своя снимка, направена в Рим, за официалната си коледна картичка. Кадърът е направен през април по време на държавното им посещение в Италия

Лора Караджова стана многодетна майка два дни преди да навърши 43 г.

Малкият Никола е четвърто внуче за рок легендата Йордан Караджов Сега наред си ти! Бебе номер три. Добре дошъл, мъничък Никола. Мама скоро ще те води в мола. Но дотогава много трябва да ядеш

Часовник на режисьора Франсис Форд Копола бе продаден за рекордните 10,8 млн. долара

Часовник от колекцията на американския режисьор Франсис Форд Копола е постигнал рекордна цена на търг в Ню Йорк, съобщи аукционната къща „Филипс", цитирана от ДПА и БТА

Честит рожден ден на Кирил Борисов, който не пропуска Пловдив за Hills of Rock

Не пропуска Hills of Rock в Пловдив и след това пише интересни репортажи. Днес рожден ден празнува шефът на Криминалния отдел на "24 часа" Кирил Борисов - майстор на увлекателните четива

>