Катастрофа на голямо кръгово в "Тракия", кола е на тротоара

03.12.2024 20:27 24 часа Пловдив онлайн
Едната от колите в катастрофата е качена на тротоара. Снимка: Фейсбук/Kiril Draganov

Два автомобила са се блъснали на кръговото кръстовище между бул. "Освобождение" и ул. "Димитър Ризов" в пловдивския район "Тракия". За това съобщиха очевидци. 

Материалните щети по колите са сериозни. Едната е качена на тротоара между южното и северното платно на "Освобождение". Няма информация за пострадали в катастрофата.

"Отнемане на предимство в кръговото"?! Това е нещо, на което ставам свидетел ежедневно по улиците на града! Това е едно от най-проблемните кръгови кръстовища в кв. "Тракия", това до бившия Щаб на ВВС. Спазвайте правилата, някой ви чака", пише Кирил Драганов.

Други от От Пловдив

При дъжд в Административния съд в Пловдив вали още 3 дни, но ще става „зелен" с европари

Сградата е красива отвън, но вътре има течове, събират водата с кофи Предстои мащабно саниране, с фотоволтаици ще се добива необходимият ток „При дъжд в сградата на Административния съд в Пловдив

Чужденци чакат с часове за регистрация пред сектор "Миграция" в Пловдив

Често недоволството води до шумни скандали и разправии, разказват живеещите наблизо От месеци пред сградата на Второ РУ в Пловдив се извиват дълги опашки от чужденци пред сектор "Миграция"

Силен трус люшна в Атон, усети се в Пловдив и много градове у нас

Люлеенето стресна Югозападна България Земетресение удари Гърция тази вечер на националния й празник, но и в много градове у нас е усетено, съобщават в социалните мрежи мнозина

ГЕРБ раздаде в "Тракия" печена риба за Благовещение (Снимки)

Десетки порции печена риба с картофена салата и хляб раздаде структурата на ГЕРБ в пловдивския район "Тракия" по случай християнския празник Благовещение

Катастрофа с 3 коли в Кючука, задръстването е голямо

Катастрофа между два автомобила и такси затруднява движението по ул. "Димитър Талев" в пловдивския квартал "Кючук Париж", съобщават шофьори.  Инцидентът е станал на кръстовището с ул

>