20-годишен дилър от Асеновград прекара месец зад решетките, договори глоба и условна присъда

30.11.2024 21:01 Никола Михайлов
Съдебната палата в Пловдив

За глоба и условна присъда се споразумя с прокуратурата 20-годишен асеновградчанин, спипан с наркотици. Младежът се е признал за виновен по обвинението за притежание на дрога с цел разпространение. 

На 31 октомври полицаи открили и иззели от дома на асеновградчанина 10 пакетчета синтетичен канабиноид. Общото тегло на откритото е около 12,5 грама, а стойността му - 375,33 лв. 20-годишният е бил арестуван, а в последствие се е сдобил с мярка за неотклонение "задържане под стража".

След близо месец, на 25 ноември, той се е изправил пред Окръжния съд в Пловдив и се е признал за виновен. Договорил 18 месеца условно с 4-годишен изпитателен срок, а глобата му е в размер на 2500 лв. 

Решението, с което магистратите са одобрили споразумението, е окончателно и не подлежи на обжалване и протест.

Други от Регион

36-годишен потроши врата в болницата в Асеновград, договори пробация

Струвала близо 500 лева Мъж разби вратата на кабинета на завеждащия отделението по образна диагностика в болницата в Асеновград и договори да бъде наказан с пробация

Спипани с дрога край Стряма и дилърът им се споразумяха с прокуратурата

Единият купувач и продавачът влизат в затвора, третият задържан се размина с условна присъда  Двамата мъже, задържани с наркотици край пловдивското село Стряма на 25 април м. г

Провериха 35 коли на пътя Пловдив-Хасково, установиха 21 нарушения

Иззето е свидетелство за правоуправление на водач с изчерпан максимален брой контролни точки Общо 21 нарушения на пътните правила установиха при 35 проверени коли днес служителите на реда на пътя

И на 100 г. баба Кева от Зелениково не пропуска новини, ходи и на църква (Снимки)

Непрестанно чопли из градината, произвежда разсади и цветя С 95-годишната й сестра често си спомнят миналото  Започне ли централната емисия, столетницата Параскева Славова Арабаджиева от село

Пиян шофьор на полски тир удари камиони на паркинг

Пиян шофьор от Полша е ударил на паркинг няколко камиона, като по чудо няма пострадали. Инцидентът е станал около 3,30ч. в събота в района на паркинг на АМ „Тракия"

>