Джон Войт, бащата на Анджелина, подписа фланелка на Гибона (Видео)

05.11.2024 19:11
Джон Войт с фланелката на Искренов
Джон Войт слага автографа си.

Холивудската звезда Джон Войт демонстрира уважение към българския футболен гранд “Левски” и легендата на родния футбол Божидар Искренов.

Това се случи при срещата на българския финансист Кирил Евтимов с носителя на “Оскар” за главна мъжка роля за 1978 г. за филма “Завръщане у дома”.

Двамата се засякоха в едно от кафенетата в Холивуд. Това е втора среща между Евтимов и бащата на Анджелина Джоли. Първата се състоя през лятото в столичен хотел, когато разговаряха повече от час на по чаша кафе.

Зарадван от приятната среща, Джон Войт с удоволствие постави автографа си на фланелка на “Левски” с името на Божидар Искренов-Гибона на гърба. Той дори изписа върху едната единица от №11 посвещението: “На “Левски” с любов”.

85-годишният Войт е поредната филмова звезда, която се подписва върху фланелка на Отбора на народа.

През миналата година и екшън героят Чък Норис постави автографа си върху екип на “Левски”, също с №11, но с името на Елин Топузаков на гърба.

Други от Възход и падение

BG зрителят вече не харесва “Ергенът”

"Като две капки вода" запазва лидерската си позиция, романтичното риалити губи битката за рейтинг, а The Floor e изненадата в ефира Нещо старо, нещо ново и нещо назаем

Забелязаха Травис Келси с внучката на Тръмп, след като дядо й обяви, че мрази Тейлър Суифт

Травис Келси беше забелязан да разговаря с Кай Тръмп, внучката на президента на САЩ Доналд Тръмп, по време на голф събитие във вторник в "Палм Бийч Гардънс"

Сара Фъргюсън остана бездомна покрай случая "Епстийн"

Сара Фъргюсън на практика е останала без постоянен дом и в момента нощува при приятели, твърди източник пред Page Six. Бившата съпруга на принц Андрю е била принудена да се раздели с дома си във

Кристина Апългейт гладувала, докато снимала „Женени с деца“

Кристина Апългейт се е измъчвала с гладуване в продължение на години, докато е участвала в сериала „Женени с деца", пише "Пейдж Сикс". Актрисата, която изигра ролята на непокорната тийнейджърка Кели

Накъде с децата през уикенда (7-8 март)

Ето няколко идеи къде да заведете децата този уикенд в

>