Пияни колоездачи се блъснаха в Раковски

24.09.2024 13:18 24 часа Пловдив онлайн
Снимка: Архив

Младеж с електрическа тротинетка удари жена в Пловдив часове по-рано

54-годишен велосипедист е с фрактура на крака след сблъсък с 30 години по-млад колоездач в Раковски, съобщиха от полицията.

Служителите на реда в града се отзовали на сигнала снощи около 20 ч. Според първоначалната информация двамата мъже се ударили с превозните си средства при при разминаване на велосипедна алея между кварталите "Генерал Николаево" и "Секирово". В болница за прегледи е откаран по-възрастният.

При направената проверка с дрегер се оказало, че и двамата участници са под въздействие на алкохол - над 2 промила е отчетената стойност за младежа, а за мъжа - 1,3. Работата по случая продължава автоконтрольор от районното управление.

Часове по-рано пловдивчанка е била блъсната от електрическа тротинетка. Произшествието настъпило в междублоково пространство на бул. "България" около 13,30 ч. След медицински прегледи жената е освободена за домашно лечение с натъртвания по тялото. Тротинетката управлявало 16-годишно момче. 

Други от Регион

36-годишен потроши врата в болницата в Асеновград, договори пробация

Струвала близо 500 лева Мъж разби вратата на кабинета на завеждащия отделението по образна диагностика в болницата в Асеновград и договори да бъде наказан с пробация

Спипани с дрога край Стряма и дилърът им се споразумяха с прокуратурата

Единият купувач и продавачът влизат в затвора, третият задържан се размина с условна присъда  Двамата мъже, задържани с наркотици край пловдивското село Стряма на 25 април м. г

Провериха 35 коли на пътя Пловдив-Хасково, установиха 21 нарушения

Иззето е свидетелство за правоуправление на водач с изчерпан максимален брой контролни точки Общо 21 нарушения на пътните правила установиха при 35 проверени коли днес служителите на реда на пътя

И на 100 г. баба Кева от Зелениково не пропуска новини, ходи и на църква (Снимки)

Непрестанно чопли из градината, произвежда разсади и цветя С 95-годишната й сестра често си спомнят миналото  Започне ли централната емисия, столетницата Параскева Славова Арабаджиева от село

Пиян шофьор на полски тир удари камиони на паркинг

Пиян шофьор от Полша е ударил на паркинг няколко камиона, като по чудо няма пострадали. Инцидентът е станал около 3,30ч. в събота в района на паркинг на АМ „Тракия"

>