Жена се ожени за себе си и се разведе след една година "брак"

13.09.2024 22:16
Суелън Кери СНИМКА: Инстаграм/suellencarey.uk

36-годишната Суелън Кери се ожени за себе си, но само след година "брак" подаде документи за развод. 

Кери е инфлуенсър и модел, известна е с това, че имитира популярната певица Марая Кери. Родом е от Бразилия, но живее в Лондон и има над 400 хил. последователи в социалните мрежи. 

Като основна причина за развода си тя посочва, че "имало моменти, в които се чувства самотна". Сеулън дори посещавала терапия за двойки, за да се опита да направи брака си дълготраен. 

Сега тя е готова да даде шанс на моногамията, но все още не съжалява за соловата си авантюра, пише "Дейли мирър". 

„Осъзнах, че самоанализът и размисълът са от съществено значение", казва тя. „Изключително важно е да знаеш кога да прекратиш нещо. Дори ангажиментът към самия себе си може да има своите предизвикателства, като например да се справиш с очакването да бъдеш перфектен за себе си през цялото време".

„Осъзнах, че оказвам голям натиск върху себе си и това понякога ме изтощава. Разбрах, че дори в брака със себе си е важно да приемаме несъвършенствата си", казва още тя. 

Инфлуенсърката е имала 10 сеанса с терапевт, за да се опита да превъзмогне проблемите - но е стигнала до заключението, че разводът е единствената ѝ възможност.

Тя описва брака си като „обогатяващо преживяване", но казва, че сега е готова да „продължи напред".

„Осъзнах, че моят сологамен брак беше процес на изцеление и себепознание", добавя тя.

Други от Възход и падение

Накъде с децата през уикенда (20-21 декември)

Ето няколко предложения къде да заведете децата този уикенд. 20 декември, 11 ч, Младежки театър "Феята Ванилия" Ванилия е сладкарска фея, която може да прави всичко друго, но не и да готви

Брад Пит поведе в делото срещу Анджелина Джоли

Брад Пит постигна голяма победа в съдебна битка срещу бившата си съпруга Анджелина Джоли за собствеността над общата им френска винарна Château Miravel, съобщи PageSix

Актьорът Георги Мамалев има второ внуче

Актьорът Георги Мамалев се радва на второ внуче. То се е родило още през октомври, но едва сега Мамалев разкри за него при гостуването си на Тончо Токмакчиев в БНТ

Принц Хари и Меган искат 100 000 долара за вечеря

Искате ли вечеря с принц Хари и Меган? Ваша е за 100 000 долара, пише британският "Дейли мейл". Твърди се, че билетите за вечеря със семейството струват около 100 000 долара (75 000 британски лири)

Кристин Кабот, уволнена след афера на концерт на Coldplay: Превърнах се в меме

Шефката на отдел „Човешки ресурси" Кристин Кабот, която беше заснета на голям екран по време на концерт на Coldplay да прегръща шефа си, описа как „тормозът никога не е спирал" след този момент

>