Кендъл Дженър иска семейство и деца

28.07.2024 09:25
Кендъл Дженър СНИМКА: Инстаграм/kendalljenner

Кендъл Дженър стана героиня на новия брой на френския Vogue. 28-годишната моделка се включи във фотосесия и разказа защо никога не чете коментари в своя Инстаграм, както и за желанието си да стане майка.
Кендъл каза, че се чувства красива само когато е „истинска и честна със себе си". Според нея красотата трябва да идва отвътре. „Това също означава, че правя нещо, което ми харесва, за да съм щастлива. Никакви козметични процедури, до които съм имала достъп от дете, не могат да заменят работата върху психичното ми здраве", обясни Дженър. Тя нарича психотерапията „най-добрата инвестиция в света".

„Израствайки в Калифорния и живеейки в привилегирована среда, със сигурност имах достъп до много козметични процедури и нови продукти в сферата на индустрията за красота. Но психотерапията е това, което наистина промени живота ми и което бих препоръчала на всеки, който има възможност. От няколко години съм на терапия и понякога е невероятно, но научих толкова много за себе си", добави звездата.

Макар буквално да е израснала пред зрителите в семейно риалити шоу, Дженър не споделя всички подробности от личния си живот и знае как да поставя граници от ранна възраст: „Наистина харесвам идеята за самосъхранение. Наистина е много важно. Социалните мрежи са много повече от просто показване на определени неща. Става дума и за излагане на вашата енергия. Защитавам я много внимателно, а с това и ума си. Колкото повече споделяме неща в социалните мрежи, толкова повече даваме възможност на другите да се доберат до нас и да ни безпокоят. Затова се старая да преценявам какво мога да изтърпя и да се отдръпна, когато ми е необходимо. Старая се да не прекарвам твърде много време в интернет. Когато се налага, оставям телефона, за да почета, да изляза на разходка или да се видя с приятели... Това е необходимо. И най-важното, никога не чета коментарите Стойте далеч от тези дебати, които в действителност дори не съществуват. Трябва да си напомняме, че нищо от това не е реално. Няма нищо по-силно от това да живееш в настоящето, в реалността."

Дженър разказа за плановете си за бъдещето. Всичките сестри, с изключение на Кендъл, от дълго време имат поне две деца. През следващите години тя планира да създаде семейство. „Не знам какво ще се случи утре, така че е трудно да се каже, но бих искала да създам семейство, да стана майка и да имам деца", посочи Кендъл.

Тя говори и за феминизма, отбелязвайки, че е израснала, заобиколена от силни жени, които са постигнали много. И смята себе си за същата. "Идвам от матриархално семейство и имам много силни приятелки, които правят неща, на които се възхищавам. Винаги съм имала уважително отношение към жените и за мен е много важно да се подкрепяме", съобщава БГНЕС.

Други от Възход и падение

Ретромаратонките пак на мода - с тънки подметки и изчистен дизайн

Маратонките окончателно затвърждават позицията си като един от най-популярните модели обувки в съвременната мода. Това, което някога е било само спортна обувка

Звезди махат силикона: “Дишам свободно” е новото лице на красотата

Напомпаният бюст вече не е универсален билет за успеха През последните години темата за т.нар. explant surgery - премахването на гръдни импланти, се превърна от личен избор в културен сигнал

Кои са 58-те българи с полицейски значки в САЩ и Канада, разбунили духовете в МВР (Снимки)

B.A.P.A. предоставя стипендии на български деца и пази паметта на починал сънародник Българите в Америка отдавна не са само лекари, адвокати и IT специалисти

Защо светът се обърна срещу Ан Хатауей, която загуби милионите си от филмови роли

Защо светът се обърна срещу Ан Хатауей и тя загуби милионите си от филмови роли с „токсична и унизителна" кампания „Хата-хейт"? В момента тя се радва на успеха на дългоочакваното продължение „Дяволът

Първият премиер инфлуенсър - от бръснене в кабинета до пилотската кабина

С топ тв редактор и продуцент, поел имиджа му, "спартанецът"  Гюров стана новата ТикТок сензация Животът е като пиеса, не е важно колко е дълга, а колко добре е изиграна

>