Умберто Тоци отлага концерта си на Античния театър в Пловдив за догодина

23.07.2024 14:24 24 часа Пловдив онлайн
Умберто Тоци СНИМКА: ДЕСИСЛАВА КУЛЕЛИЕВА

Насроченият за 28 юли концерт на Умберто Тоци на Античния театър в Пловдив се отлага за догодина, съобщиха организаторите и подчертаха, че това случва по независещи от изпълнителя и от тях причини. 

Всички закупени до момента билети ще важат за новата дата през 2025 г., без да е необходимо да бъдат презаверени.

Към момента тече организацията на новите дати за предстоящото турне на Умберто Тоци догодина и кога той ще бъде в Пловдив, ще бъде обявено до края на месец август.

Всички, закупили билети за концерта, трябва да ги запазят  до обявяването на новата дата за Пловдив за 2025 г.  Хората, за които тя не е удобна, могат да върнат своите билети в двумесечен срок от 1 септември т.. г. 

Продажбата на билети за новата дата стартира в мрежата на Eventim и мрежата на Грабо. Всеки фен може да използва и опциите на Eventim, които дават възможност да се отпечатва закупеният електронен билет вкъщи или да бъде проверен на телефона. Цените на билетите са от 64 до 128 лв., като за деца от 3- до 14-годишна възраст цените са от 40 до 70 лв. Деца до навършване на 3 години могат да посетят концерта без билет, но без право на седящо място.

Сумите за билетите, закупени посредством партньорската мрежа на Eventim.bg, се възстановяват от конкретния обект, от който са закупени.

В случай че са закупени от сайта на Eventim.bg:

- с кредитна карта - трябва да се изпратят до централния офис на Eventim или да ги върнат лично и до 7 работни дни ще бъде възстановена сумата.

- с наложен платеж или по банков път – зрителите трябва да върнат билетите си по пощата с банкова сметка, по която да бъде възстановена сумата, заедно с име на титуляр на сметката и телефон за връзка. Може да се върнат и в централния офис на Eventim bg, намиращ се на ул. "6 септември" 58, където ще бъде възстановена сумата в брой.

Други от От Пловдив

Пловдивчанин остана без книжка за 3 месеца, навлязъл в затворен заради мач на "Ботев" булевард

Ще трябва да плати и глоба от 1000 лв.  Пловдивчанин се разделя с книжката си за 3 месеца, след като не спази полицейско разпореждане и премина с колата си по затворения заради мач бул. Източен"

Отложиха за 7 април изслушването на кандидатите за шеф на Окръжния съд в Пловдив

Искането за това е на Иван Калибацев Насроченото за 17 март т. г. изслушване на двамата кандидати да оглавят Окръжния съд в Пловдив е отложено за 7 април с решение на Съдийската колегия на ВСС

Пловдивчани гласуват в 466 секции на 19 април

Най-много са в "Централен" - 101 466 изборни секции ще има в Пловдив за вота на 19 април, сочи издадената от кмета Костадин Димитров заповед. Най-голям е техният брой в район "Централен" - 101

Година условно за шофьор, връхлетял мъж и 13-годишно момиче на пешеходна пътека в Пловдив

Колата му, която досега е била веществено доказателство, ще му бъде върната 12 месеца условно с 3-годишен изпитателен срок договори шофьор, блъснал мъж и дете на пешеходна пътека в Пловдив

Блъснаха пешеходец в центъра на Пловдив

Пешеходец е пострадал при пътен инцидент в центъра на Пловдив, съобщават от МВР. Произшествието е станало минути преди 15 ч. на кръстовището между бул. "Марица-юг" и ул

>