Защо синът на Микеле Плачидо чете "24 часа"

29.06.2024 11:00
Брено Плачидо чете в. "24 часа".

Ден след като "24 часа" разказа как синът на най-голямата италианска звезда Микеле Плачидо ще играе в български филм, Брено Плачидо бе видян да разглежда с интерес вестника.

Младият актьор вече е у нас, за да се снима в новия филм на Джеки Стоев, чието работно заглавие е "Аве Мария".  Кастинг директор на лентата е Красимир Иванов, който от години живее в Италия, където е завършил и кино образованието си. Именно той показва на Брено Плачидо статията в "24 часа".

Любознателният актьор обаче изобщо не се ограничава с това просто да види снимката си в български вестник. Напротив, той дълго и продължително разглежда целия "24 часа" и дори пита Иванов за подробности за съдържанието, тъй като не знае езика. Междувременно пратил снимка от последна страница на вестника - където е и статията за него, на майка си и баща си.

Преди години Микеле Плачидо става изключително популярен у нас, а още повече в родината си Италия, както и по света, със сериала "Октопод", който разказва за мафията. Големият актьор е идвал няколко пъти у нас, участвал е в български филм, а последно представи "Сянката на Караваджо" - лента, в която играе заедно със сина си Брено, но и сам режисира.

Други от Новина в снимка

"Дете под елхата": Екатерина Грънчарска за трета поредна година участва в традиционния ни конкурс

Настъпи любимото ни време, когато верните ни читатели изпращат снимки на щастливи деца с подаръци и коледни костюмчета до елхата и Дядо Коледа. За трета поредна година в конкурса “Дете под елхата” на

"Дете под елхата": Първа Коледа заедно за 5-месечния Йоан и батко му Коко

Настъпи любимото ни време, когато верните ни читатели изпращат снимки на щастливи деца с подаръци и коледни костюмчета до елхата и Дядо Коледа. За първи път 5-месечният Йоан ще празнува Коледа

Вижте отговора на фотозагадката: Кой е този именик?

Отговорът на фотозагадката от 30 ноември е: Андрей Арнаудов!  Въпросът беше: Кой е този именик? Жокерът беше: Свири на пиано над 10 години, но не с музикалния си талант става едно от

Щрак под елхата! Коледният ни конкурс се завръща

Най-хубавите кадри ще бъдат публикувани на страниците на вестника и в сайта ни 24chasa.bg Остават точно 24 дни до Коледа! А щом настъпи време за красивите коледни елхи

Фотозагадка: Кой е този именик?

Фотозагадката от днес е: Кой е този именик? Жокер: Свири на пиано над 10 години, но не с музикалния си талант става едно от най-разпознаваемите лица на телевизионния "ринг"

>