Условна присъда договори мъж от Баня, набил родителите си и ги плашил с убийство

21.06.2024 21:00 Никола Михайлов
Районният съд в Карлово.

По време на скандала размахал сатър

12 месеца условно с 3-годишен изпитателен срок получи мъж от град Баня, признал се за виновен по обвинения за побой над родителите си и закани с убийство. Наказанието е договорил след споразумение с прокуратурата, което е одобрено от Районния съд в Карлово. 

На 11 ноември м.г. той нанесъл леки телесни повреди на двамата. Баща му бил с разкъсно-контузна рана на главата, а майка му - с кръвонасядане и оток в областта на окото и челото. По време на скандала размахал сатър и заплашил да ги убие. 

Условното осъждане е общо наказание за двете телесни повреди и заканите. Мъжът трябва да плати и направените в хода на делото разноски в размер на 915,68 лв. 

Други от Регион

Оставиха зад решетките ревнивеца, блъснал нарочно бременната си бивша жена в Старозагорско

Магистратите в Пловдив се опасяват, че ако го пуснат, може да извърши друго престъпление или да се укрие, тъй като е криминално проявен и избягал от мястото на катастрофата Пловдивският апелативен

Арестуваха собственик на магазин в Асеновград, продавал фалшиви дрехи, обувки и чанти

Множество стоки, имитиращи марки на известни производители, са иззети при спецакция в Асеновград, съобщиха от МВР. Полицейската проверка в магазин в квартал "Баделема" вчера установила да се

Пращат в психиатрия Петко от Иганово, който наряза гумите на 36 коли и стреля по хора

Жителите се страхуват, не искат 57-годишния мъж да се връща в селото 57-годишният Петко Иванов от карловското село Иганово ще бъде изпратен за месец в психиатрично заведение, научи "24 часа"

8 г. не могат да осъдят двама мъже за ферма с 278 растения марихуана в Скутаре

Георги Димов и Петър Кръстев се явиха в залата, но се оказа, че единият от тях не е получил документите за делото 8 години след като полиция разби голяма ферма за марихуана в пловдивското село

Преназначения, повишения и рокади в районните управления на МВР в област Смолян

Със заповед на служебния министър на вътрешните работи Емил Дечев комисар Костадин Бундов е временно преназначен на длъжност заместник-директор и началник на отдел „Криминална полиция" при Областна

>