Кендъл Дженър и Бед Бъни отново са заедно

07.06.2024 07:52
Кендъл Дженър СНИМКА: Инстаграм/kendalljenner

Кендъл Дженър и пуерториканския певец Бенито Антонио Мартинес Окасио, известен с творческия псевдоним Бед Бъни, официално са заедно отново. За това потвърждават множество източници на списание People.

"Върви добре и е приоритет за тях да прекарват повече време заедно, докато се изяснят напълно. Нямаше драма при раздялата им и никога не е имало такава. Те дори си липсваха един на друг. Сега Кендъл е много щастлива", разкрива запознат.

Припомняме, че двамата се разделиха пред декември миналата година. Тогава стана ясно, че прекратяването на връзката им се дължало на това, че са били на различни страници от живота си. Според запознатите със ситуацията, са имали нужда от тази почивка, за да си отворят очите.

След раздялата им Кендъл възобнови отношения с друг бивш, баскетболиста Девин Букър. Близки до нея разказват пред списанието, че Бед Бъни не е бил доволен от този факт и си е искал Кендъл обратно.

От своя страна в интервю за Vanity Fair изпълнителят бе категоричен, че не иска да дава подробности за личния си живот, защото не дължи нищо на никого. Въпреки това призна, че работи усилено, за да подобри английския си, особено заради "някои хора", визирайки екс половинката си.

Сега, към днешна дата нещата обаче отново са по старому, пише Дир. бг.

Други от Възход и падение

Надя Дердерян първо блесна в “Мамник”, сега играе в сливенския затвор

Брилянтна актриса, невероятна актьорска игра, жестоко превъплъщение в образа - това са само малка част от коментарите за актрисата Надя Дердерян, която се превърна в звездата на сериала “Мамник” по

Крисия разкри за връзката си с Никола Цолов

Певицата Крисия Тодорова направи откровени признания за живота си в София, за трудните моменти след загубата на баща си и за връзката си с пилота Никола Цолов

Маски на Катя Паскалева, Константин Коцев и Васил Попов влизат в Сатирата

Маски на актьорите Катя Паскалева, Константин Коцев и Васил Попов ще бъдат открити на 20 март в Сатиричния театър “Алеко Константинов”. Те ще бъдат в компанията на вече съществуващите на Георги

Учители, съученици и майката на Виктор Калев го гледаха на сцената в родния Златоград

Актьорът Виктор Калев се завърна у дома - изигра моноспектакъла си "Грамофонът" в родния си Златоград. А там, на първия ред, го гледаха майка му и брат му

Краси Радков, Шкумбата и Ненчо Илчев разсмиват на фестивал в Лом

"Смехотерапия. Седем дни на хумора и сатирата" се казва фестивалът, който ще събере на една сцена Краси Радков, Шкумбата, Ненчо Илчев, Деси Бакърджиева и др

>