Ребел Уилсън била канена на оргия с наркотици от член на кралското семейство

23.04.2024 12:53
Ребел Уилсън Снимка: инстаграм/ rebelwilson

Ребел Уилсън твърди, че член на кралското семейство я е поканил на оргия с наркотици в дома на американски милиардер.

Австралийската актриса разкрива това в новата си книга и въпреки че не назовава името на кралската особа, дава три улики кой е човекът: мъж е, това се е случило през 2014 г. и той е "петнадесети или двадесети по ред за британския трон".

В мемоарите си "Rebel Rising" блондинката разказва как в последния момент е получила покана за парти на технологичен милиардер от кралската особа, който казал на свой приятел: "Имаме нужда от повече момичета". "Каква идеална възможност да си намериш гадже, помислих си", пише актрисата.

Според книгата партито със средновековна тематика се е състояло в наето за целта ранчо край Лос Анджелис. Уилсън описва събитието като "лудо", с акробати, смесващи се с тълпата и гигантска камина, заобиколена от възглавници. Тя разказва, че е разговаряла с милиардера, който обаче също е неназован.

На партито, твърди Ребел, мъже са се състезавали на коне в поле и е имало басейн, пълен с момичета, облечени като русалки. Поради обширността на къщата и нейното изолирано местоположение, на гостите били определени стаи за нощувка. Звездата споделя, че там е видяла непълнолетната британска кралска особа, а наркотиците се раздавали на подноси. Когато попитала за какво са, мъжът, който ги раздавал, отговорил: "О, това е за оргията... оргиите обикновено започват с тези неща по това време".

"Сега коментарът на момчето от Уиндзор за нуждата от повече момичета започна да има много повече смисъл", пише Ребел. Тя допълва, че по онова време е била девствена и не можела да се отърси от чувството, че партито може да е било заснето със скрити камери. "Излишно е да казвам, че вдигнах роклята си и избягах оттам възможно най-бързо".

Актрисата също така твърди, че "приблизително по същото време" са й били предложени 2 милиона долара, за да прекара уикенда "с някакъв йордански принц", пише dir.

Тя каза, че е "разпитала в индустрията" какво ще включва този вид оферта и й е казано, че от нея ще се очаква "в даден момент да спи с принца".

Мемоарите на Уилсън вече бяха въвлечени в противоречия, след като тя направи шокиращи разкрития за поведението на британския комик Саша Барон Коен по време на снимките на техен общ филм от 2016 г. Той категорично отрича всички обвинения.

Други от Възход и падение

Рожден ден празнува спасителят на сърца и пазителят на надеждата чл.-кор. проф. д-р Иво Петров

Рожден ден днес празнува спасителят на сърца и пазителят на надеждата чл.-кор. проф. д-р Иво Петров, дмн, медицински директор и началник на Клиниката по кардиология и ангиология на “Аджибадем Сити

На 18 март рожден ден имат

Проф. д-р Андрей Йотов, дмн, началник на Клиниката по ортопедия и травматология в УМБАЛ “Софиямед” Д-р Стефан Филев, анестезиолог, зам.-директор по административни дейности на УМБАЛ

Замлъкна гласът на Педя човек - лакът брада - легендата на кукления театър Слава Рачева (Обзор)

Най-ценното от всичко е, че Педя човек - лакът брада остана един запомнен герой. За мен е много голямо достижение, че тези деца, които са имали нужда от него, са го оценили и са пораснали с него

Иво Димчев всеки път носи по една щайга ягоди за “Капките”

Певецът Иво Димчев, който сега участва в шоуто на Нова тв “Като две капки вода”, всеки понеделник носи по една щайга ягоди за екипа. “За да ни е по-сладко и леко в този изключително напрегнат и

С тиксо и сенки за очи правим черните черти в подкрепа за Малена

Запазеният знак на сноубордистката я пази от слънцето Две вертикални черни черти на всяка буза - това е запазената марка на сноубордистката ни Малена Замфирова

>