Защитата на семейството на блъснатата Моника: Бившият полицай е заплашвал с пистолет преди инцидента

11.04.2024 13:31
Подсъдимият Владимир Панайотов
Служебната "Шкода" с която полицая блъсна и уби детето в Братаница СНИМКА:Архив

Защитата на семейството на 7-годишната Моника, която беше блъсната на пешеходна пътека в Братаница от бивш полицай твърди, че преди трагичния инцидент, в качеството си на полицай, Владимир Панайотов е заплашил с пистолет момиче и момче, които са разхождали куче в парк.

Те поискаха прокуратурата да докладва този случай.

"Настояваме за максимална ефективна присъда, не по-малко от шест години. Болката не отминава, с нея се свиква. Убиват ти детето и справедливост – няма!", категоричен е бащата на Моника пред Нова тв.

Според близките на загиналото дете при убийство извършителите трябва да влизат в затвора, а чрез ефективна присъда се надяват войната по пътищата да спре.

В началото на годината Окръжният съд в Пазарджик наложи четири години ефективна присъда на първа инстанция, тъй като Панайотов призна напълно вината си и поиска делото да се гледа по съкратената процедура.

Други от От страната и света

Синдром на дезориентацията, или защо на 10 години да си формулирате кариерни цели

Професионалното развитие следва закономерни цикли. Нормално е да се разделяте с онова, което вече не ви интересува, и да си набелязвате нови приоритети "Точният човек" е специален проект на "24 часа"

Нетаняху обяви, че е приел 10-дневното прекратяване на огъня с Ливан

Израелският премиер Бенямин Нетаняху заяви, че е приел десетдневното споразумение за прекратяване на огъня между Израел и Ливан, предадоха световни агенции

Президентът на Куба: Готови сме за война със САЩ

Кубинският президент Мигел Диас-Канел каза, че Куба е готова да се бори в случай на военна агресия от страна на САЩ, предаде Асошиейтед прес. Диас-Канел говори по време на митинг в Хавана

Намериха пари и списъци с имена в кола с кандидат-депутат, пътувал с осъждан за кражби

Полицията откри пари в брой и списъци с имена в автомобил, в който се е возил кандидат за депутат.  При рутинна проверка на пътя, на входа на Велико Търново полицаите спряли автомобил в който се

Мрачна прогноза: населението на България ще намалее с 28% до 2100 г.

Очаква се селението на Европейския съюз да намалее с 11,7 на сто до 2100 година. Това съответства на 53 милиона души по-малко спрямо населението на ЕС през 2025 г. - 451,8 милиона души

>