Жената на Кание Уест няма търпение да има бебе от него

09.04.2024 12:37
Бианка Цензори СНИМКА: Инстаграм/biancacensoriwest

Съпругата на Кание Уест, Бианка Ченсори, е нетърпелива да има бебе от музикалната звезда твърдят хора от обкръжението им. И дори тогава е категорична, че няма да спре да парадира полугола на публични места.

Твърди се, че двойката няма търпение скоро да се сдобие с общи наследници, въпреки че близките на архитектката не одобряват нито връзката им, нито стайлинга, с който Кание й налага да се появява.

Според The ​​US Sun 29-годишната Бианка няма намерение да се облича по-скромно, когато забременее и ще продължи с обичайния си пикантен стил.

"Бианка е в стихията си. Тя обича вниманието и да бъде облечена от Ye, въпреки това, което всички мислят за нейните тоалети. Тя чувства, че външният й вид е артистичен и не я интересува какво мислят хората за нея", споделя близък до двойката.

Очаква се Бианка да последва примера на Риана, която редовно носеше изрязани горнища и други разголени визии, докато беше бременна.

Въпреки че често изглеждат мрачни и сериозни пред камерите, аверът им настоява, че двойката винаги се "смее и шегува" един с друг.

Наскоро беше казано, че Бианка се изморява да бъде използвана като "безплатен маркетингов инструмент" за предстоящия албум на Kanye, според източници, които твърдят, че се чувства "преекспонирана". Близките им обаче са категорични, че тя изобщо не се е оплаквала от подобни неща, предава Дир.бг.

Други от Възход и падение

Накъде с децата през уикенда (20-21 декември)

Ето няколко предложения къде да заведете децата този уикенд. 20 декември, 11 ч, Младежки театър "Феята Ванилия" Ванилия е сладкарска фея, която може да прави всичко друго, но не и да готви

Брад Пит поведе в делото срещу Анджелина Джоли

Брад Пит постигна голяма победа в съдебна битка срещу бившата си съпруга Анджелина Джоли за собствеността над общата им френска винарна Château Miravel, съобщи PageSix

Актьорът Георги Мамалев има второ внуче

Актьорът Георги Мамалев се радва на второ внуче. То се е родило още през октомври, но едва сега Мамалев разкри за него при гостуването си на Тончо Токмакчиев в БНТ

Принц Хари и Меган искат 100 000 долара за вечеря

Искате ли вечеря с принц Хари и Меган? Ваша е за 100 000 долара, пише британският "Дейли мейл". Твърди се, че билетите за вечеря със семейството струват около 100 000 долара (75 000 британски лири)

Кристин Кабот, уволнена след афера на концерт на Coldplay: Превърнах се в меме

Шефката на отдел „Човешки ресурси" Кристин Кабот, която беше заснета на голям екран по време на концерт на Coldplay да прегръща шефа си, описа как „тормозът никога не е спирал" след този момент

>