Асеновградски полицаи разследват смъртта на 34-годишен, пометен от товарен автомобил

22.03.2024 11:31 24 часа Пловдив онлайн
Полицейска лента СНИМКА: Архив

Служители на районното управление в Асеновград изясняват причините и обстоятелствата около пътен инцидент с жертва, съобщиха от полицията.

Сигналът е получен снощи към 19,30 ч. В участъка между селата Караджово и Катуница товарен автомобил "Дачия" блъснал 34-годишен пешеходец, който починал на място. Местопроизшествието е запазено, извършен е оглед.

Водачът на колата, на 55 години, е изпробван с технически средства за употреба на алкохол и наркотични вещества. Резултатите са отрицателни. С полицейска заповед е задържан за срок до 24 часа. Образувано е досъдебно производство.

Други от Регион

Над 1000 овце "изчезнаха" от ферми в Смолянско

Общо 1026 овце липсват от четири ферми в общините Смолян и Чепеларе, съобщиха от БАБХ. Те са регистрирани във ВетИС - електронната система на Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ)

32-годишен моторист загина на място между Бачково и Нареченски бани, ударил челно камион

Момче на 15 г. и мъж на 51 г. са с опасност за живота след инциденти в Пловдив Моторист на 32 г. е издъхнал на място при катастрофа между Бачково и Нареченски бани, съобщиха от полицията

Спипаха 39-годишен крадец, задигал различни вещи в Брестник и Пловдив

39-годишен мъж е задържан за серия взломни посегателства в Пловдив и областта, съобщиха от МВР. В неговите дири служителите влезли при проведено разследване по три досъдебни производства от началото

Мъж е в болница след междусъседски бой в Калековец

Мъж е откаран в болница след междусъседска свада в пловдивското село Калековец, съобщиха от МВР. Около 22 часа снощи дежурен патрул на Районното в Труд реагирал на сигнал за пострадал при сбиване

Геолог: Свлачището до Пампорово се развива, дъждовете могат да го активират пак

Не е наблюдавано и целенасочено изследвано въпреки сигналите за такъв процес, заяви доц. Кирил Ангелов Свлачището, което блокира пътя между Пампорово и Смолян

>