"Марица" (Пд) продължи с пълен актив след 3:1 над ЦСКА в София

25.02.2024 19:40 24 часа Пловдив онлайн
Маричанки ( с жълти екипи) надиграха ЦСКА в София. Снимки: "Марица" (Пловдив)

"Марица" (Пловдив) победи ЦСКА (София) с 3:1 (25:15, 25:21, 19:25, 25:18) в мач от 11-ия кръг в Националната волейболна лига "Демакс" при жените и продължи с напред с пълен актив. Двубоят  се игра в зала "Васил Симов" в столицата

"Червените"  поведоха 6:2, но "жълто-сините" направиха обрат и разликата стана 6 точки при 17:11. След пусната топка на Виктория Коева "Марица" спечели гейма с 25:15.

Момичета на треньора Борислав Крачанов дръпнаха с 9:6 във втория гейм. Стигна се до 17:13, а след точка на Ива Дудова "Марица" победи с  с 25:21.

ЦСКА излезе напред в третата част с 5:1  и я спечели с 25:19.

В четвъртия гейм  "Марица" поведе с 10:7  и го взе с 25:18.

В класирането шампионките са първи с пълен актив от 33 точки и без загуба, а ЦСКА е на третото място с 23 точки.

Следващият мач на "Марица" е на 3 март – тимът е домакин на "Дея Спорт" (Бургас) в зала "Колодрума".

Други от Волейбол

Турски треньор пое шампионките от "Марица" (Пд)

Младият турски специалист Ахметджан Ершимшек е новият старши-треньор на "Марица" (Пловдив). Той поема поста след раздялата с досегашния наставник Борислав Крачанов

Костадин Димитров към шампионките от "Марица": Пловдив ви е признателен (Снимки)

Благодарим ви за всичко, коeто правите! Пловдив ви е признателен за големите успехи, които постигнахте. С тези думи кметът на града Костадин Димитров посрещна волейболистките на "Марица" в общината

Волейболният шампион "Марица" (Пд) изненадващо се раздели с треньора си

Волейболният шампион при жените "Марица" (Пловдив) изненадващо  обяви раздяла със старши треньора си Борислав Крачанов. Това се случва само 2 дни след спечелването на 10-ата поредна титла и 3-а под

"Марица" (Пд) за десети пореден път е шампион на България, би ЦСКА с 3:0

Победа с 3:0 (25:17, 25:20, 25:15) гейма над ЦСКА донесе на "Марица" (Пд) десетата поредна шампионска титла. "Жълто-сините" спечелиха третата среща от финала на Националната волейболна лига за жени

"Марица" на победа от 10-а рекордна титла поред, "Левски" взе бронза

Волейболистките "Марица" се доближи само на една победа до спечелването на десета рекорда поредна титла в първенството след гостуващия ЦСКА с 3:0 (25:19, 25:23, 25:15)