Херцогинята на Съсекс Меган Маркъл се завърна в Холивуд

18.11.2023 14:34
Меган Маркъл Снимка: Instagram/meghan.markle.official

Херцогинята на Съсекс каза, че е развълнувана да се завърне в развлекателната индустрия с продуцентската компания, която създаде със съпруга си, британския принц Хари, съобщи Пи Ей мидия/ДПА.

Бившата актриса Меган Маркъл, известна с ролята си в "Костюмари", се появи на червения килим на събитие на "Варайъти" в Лос Анджелис, което почете постиженията на жените в развлекателната индустрия, пише и БТА.

Облечена в светлобежова рокля с голо рамо и с прибрана на кок коса, Меган каза, че е "истински горда" с проектите на "Арчиуел прадакшънс", създадени досега, сред които документалната поредица "Хари и Меган", като загатна и за бъдещи проекти. Меган каза пред "Варайъти" на червения килим, че иска да създава проекти, които вълнуват хората и изграждат "усещане за общност". Подготвяме толкова много вълнуващи неща, нямам търпение да ги обявим, но съм истински горда с това, което създаваме, каза съпругата на британския принц Хари. "Съпругът ми също обича това, което правим, това е истински забавно", добави тя.

Меган, която е на 42 години, позира със знаменитости като Били Айлиш, Марго Роби и Кари Мълиган на събитието. То почете британската актриса Мълиган, която бе облечена в черна рокля с голо рамо и с прическа къс боб, както и американската изпълнителка и авторка на песни Били Айлиш, чиято коса бе боядисана в черно и червено. Айлиш видимо се развълнува на сцената, когато излезе да получи наградата и да изпълни хита си "What Was I Made For?" с брат си Финиъс О'Конъл. Британската актриса Емили Блънт също получи награда на събитието заради подкрепата ѝ за деца със заекване.

Звездата от "Барби" Марго Роби бе отличена като продуцент на годината заедно със съпруга си Том Акърли и продуцента Джоузи Макнамара за продуцентската им компания LuckyChap Entertainment. Събитието почете още звездата от "Убийците на цветната луна" Лили Гладстоун и американската певица Фантазия Барино.

Други от Възход и падение

Накъде с децата през уикенда (20-21 декември)

Ето няколко предложения къде да заведете децата този уикенд. 20 декември, 11 ч, Младежки театър "Феята Ванилия" Ванилия е сладкарска фея, която може да прави всичко друго, но не и да готви

Брад Пит поведе в делото срещу Анджелина Джоли

Брад Пит постигна голяма победа в съдебна битка срещу бившата си съпруга Анджелина Джоли за собствеността над общата им френска винарна Château Miravel, съобщи PageSix

Актьорът Георги Мамалев има второ внуче

Актьорът Георги Мамалев се радва на второ внуче. То се е родило още през октомври, но едва сега Мамалев разкри за него при гостуването си на Тончо Токмакчиев в БНТ

Принц Хари и Меган искат 100 000 долара за вечеря

Искате ли вечеря с принц Хари и Меган? Ваша е за 100 000 долара, пише британският "Дейли мейл". Твърди се, че билетите за вечеря със семейството струват около 100 000 долара (75 000 британски лири)

Кристин Кабот, уволнена след афера на концерт на Coldplay: Превърнах се в меме

Шефката на отдел „Човешки ресурси" Кристин Кабот, която беше заснета на голям екран по време на концерт на Coldplay да прегръща шефа си, описа как „тормозът никога не е спирал" след този момент

>