Начо, обвинен за смъртта на Ферарио Спасов, връща книжката - не помнел части от катастрофата

13.11.2023 13:16

Начо Пантелеев, който в събота блъсна и уби в жестока катастрофа футболният треньор Ферарио Спасов, дойде да върне книжката си в полицията във Велико Търново. 

Пантелеев пристигна в компанията на адвоката си Венцислав Фоти, който бе кандидат за кмет на Велико Търново от партията на Стефан Янев "Български възход". 

На влизане в сградата на полицията Начо не каза нито дума. Адвокатът му потвърди думите на прокурор Йордан Кожухаров, който твърди, че книжката на Пантелеев е отнета с прокурорски акт. По-рано днес се появи информация, че прокурорът не я е отнел. 

Фоти каза още, че има части от катастрофата, които Начо не си спомня, но като цяло е разбрал какво се е случило. 

Други от От страната и света

Кръщават на Тери Пратчет улица в София

Улица на името на Тери Пратчет ще има вече в София. На световноизвестния британски писател ще бъде кръстена безименна улица в столичния квартал "Манастирски ливади - изток"

Полиция още не е влязла в хижата с трите тела, загиналите били планински рейнджъри

Полицията все още не е влязла в хижата край Петрохан, където има трима мъртви. Причината е в трудния терен, чака се специален транспорт. Според сигнала в хижата има три тела, както и оръжие

Тръмп създава стратегически запас от минерали за 12 млрд. долара, за да противодейства на Китай

Президентът на САЩ Доналд Тръмп има намерение да създаде стратегически запас от критични минерали с начален капитал от 12 милиарда долара в опит да намали зависимостта на американската индустрия от

Предлагат Розовата долина да стане част от нематериалното културно наследство на ЮНЕСКО

Община Казанлък бе домакин днес на дискусионна среща, организирана от Министерството на земеделието и храните и Браншовата национална асоциация "Етерични масла

За ден 13 шофьори дадоха положителен тест за алкохол, 1 - за наркотици

В рамките на изминалия ден са установени общо 13 водачи, качили се зад волана след употреба на алкохол - 4 от тях са шофирали след употреба на алкохол от 0,5 до 1,2 промила, а други 9- с над 1

>