Ал Пачино: Мадона ми направи най-странното първо впечатление някога

13.10.2023 23:01
Ал Пачино

Много знаменитости имат странни или запомнящи се първи срещи помежду си, но Мадона получава приза за "най-странно първо впечатление", след запознанството й с някогашния й колега - Ал Пачино.

Когато Кралицата на попа се срещнала за първи път с актьора през 70-те години, според бившата ѝ съквартирантка - Уитли Хил, тя вкарала език в ухото му, пише "Daily Mail". В биографичната книга, която излезе наскоро за звездата, се пише, че баща ѝ - Ед Сетракян, е запознал дъщеря си с актьора от "Кръстникът" по време на вечеря в Ню Йорк. След края на вечерта, когато Ед откарал всички по домовете, изведнъж Пачино му се оплакал с думите: "Дъщеря ти ми вкара език в ухото".

Тогавашната съквартирантка на Мадона твърди, че г-н Сетракян се е обадил след тази нощ, за да я уведоми, че знае. Хил също така разказа, че Мадона по време на вечерята бавно дъвчела дъвка, докато е стояла пред Пачино.

Пътищата по-късно отново им се преплели, тъй като участвали заедно във филма "Дик Трейси" от 90-те години. Двамата не се разбирали на снимачната площадка. Години по-късно Мадона споделя пред автора Майк Бонифър, че Пачино бил непоносим по време на снимките: "Мразех го, бях отвратена от него". Дори допълнила, че извън камерата, се стараела да бъде максимално далеч, пише dir.bg.

Но въпреки лудориите на снимачната площадка, 65-годишната певица смята, че Пачино е "възпитан" в реалния живот. Биографията й - "Madonna: A Rebel Life", разказва и за тази част от живота на дивата, както и за брат й Кристофър, с когото не поддържа контакт.

Други от Възход и падение

Тейлър Суифт е начело на класацията на „Билборд“ за албуми за девета седмица

Певицата Тейлър Суифт отново е на първо място в класацията на „Билборд“ за албуми с The Life of a Showgirl, съобщи сайтът на изданието. Актуалният албум на Суифт е на първо място в класацията на

Режисьорът Роб Райнер и съпругата му са намерени мъртви в имението им в Калифорния

Режисьорът и актьор Роб Райнер и съпругата му са намерени мъртви в имението им в Калифорния. Това съобщи пише Си Ен Ен. „С дълбока скръб съобщаваме за трагичната кончина на Мишел и Роб Райнер

На 15 декември рожден ден имат

Райна Кабаиванска, оперна певица Виктор Николаев, журналист и тв водещ Димитър Абаджиев, политик, бивш посланик в Саудитска Арабия Габриел Вълков, депутат Георги Кръстев, депутат Илиана Беновска

Майли Сайръс се сгоди и помъдря – край на бурните връзки с мъже и жени

Бившето дете звезда на "Дисни", което се превърна в музикална сензация, 4 години държа връзката си с барабаниста Макс Морандо далече от прожекторите Достигнала Христовата възраст

Цветана Манева: Обнадеждена съм от младите хора, които видях на протеста

„Обнадеждена съм от младите хора, които видях на протеста. Вярвам в тях, те могат. Излязхота от мълчанието. Това изисква много смелост. Тези хора не искат вече да се отнасята така, както досега"

>