Инцидент затвори жп прелеза на Скутаре, предполага се, че млада жена е легнала на релсите

07.10.2023 23:14 24 часа Пловдив онлайн
Затвореният жп прелез в пловдивското село Скутаре. Снимка: Фейсбук

ЖП прелезът в пловдивското село Скутаре беше затворен за заради инцидент.  Местните твърдят, че млада жена е легнала на релсите и това е причината влаковете да бъдат спрени. По неофициална информация тя е загинала.

"Пътнически влак №80114 (Стара Загора 18:12 - Филипово 20:15) замина от гара Скутаре със 111 минути закъснение след инцидент на железния път", съобщават на сайта на БДЖ. Заради късния час нито от БДЖ, нито от полицията отговарят на телефоните си.

"Бях в този влак! Машинистът направи всичко възможно да не се случи това, но човекът не помръднал! Явно е искал да се самоубие или е бил убит преди това", пише в социалните млежи очевидка. 

Други от Регион

Тодор Батков - син: Свлачището до Пампорово не е причинено от незаконна сеч или изтичане на вода от язовира

Свлачището до Пампорово не е причинено от незаконна сеч или изтичане на вода от язовира. Това каза пред bTV Тодор Батков - син, който участва в изборите като независим кандидат от Смолян. Той е и зам

Дългоочакван пенсионерски клуб откриха в село от община "Марица"

"Имахме нужда от такова място, в което да се срещаме", казаха възрастните Дългоочакван клуб за пенсионерите беше открит днес в село Войсил, съобщиха от Община "Марица"

Мъж се самоуби в Карлово

Загиналият е на около 50 г., прострелял се Мъж е бил открит мъртъв на частен адрес в Карлово, съобщиха за "24 часа" от полицията.  Трупът е бил открит днес

Четвърти ден главният път Смолян – Пампорово остава затворен заради огромното свлачище

Четвърти ден главният път Смолян – Пампорово остава затворен заради огромното свлачище, което все още е активно. Това е и причината да не може да започне разчистването му

Свлачището край Пампорово е най-голямото у нас, “работи” от 43 г. (Обзор)

Месеци нужни да се проучи и да стане ясно как да се спаси пътят Изключително сериозна остава ситуацията след огромното свлачище, което затрупа главния път между Смолян и Пампорово - една от

>