Джигит за малко да прегази семейство пред бургаски мол, вади пистолет на бащата

15.09.2023 09:42 Тони Щилиянова
Снимка: МВР

21-годишен бургазлия е задържан за денонощие след инцидент през бургаски мол, при който първо с опасна маневра щял да сгази семейство, а после извадил пистолет срещу бащата.

По данни на полицията екшънът се разиграл на 14 септември  около 22.15 ч. на паркинга пред мола в к-с "Славейков". След възникнал скандал  21- годишен бургазлия - водач на лек автомобил "Фолксваген Голф", предприел опасна маневра, застрашавайки живота и здравето на трима пешеходци - 32 годишна жена, съпругът й на 42 г. и малолетното им дете.

След тези действия бащата и шофьорът се спречкали. Водачът на фолксвагена извадил пистолет, насочил го към опонента си и впоследствие го прибрал.  21-годишният мъж е задържан своевременно на място от полицейски служители от Второ Районно управление, пистолетът му, който се оказал газов,  е иззет, съобщи говорителят на полицията Цветелина Рандева.

Бургазлията е тестван за употреба на алкохол и наркотични вещества, като и двете проби били отрицателни. Задържан е с полицейска заповед за срок до 24 часа. Работата по случая продължава от служители на Второ Районно управление - Бургас.

Други от От страната и света

БСП спря партийния си вестник “Дума”

Засега уволнения няма, ще правят сайт с дарения Празничният първомайски брой на вестник „Дума" се очертава да е последният за печатното издание. От медията внезапно обявиха

6 са вече потвърдените случая на хантавирус на круизния кораб

Вече има 6 потвърдени случая на хантавирус на нидерландския круизен кораб. Предстои евакуация на заразените до страните им от испанския остров Тенерифе

6179 дни по-късно "Левски" пак вдигна титлата на България (Снимки)

6179 дни по-късно "Левски" пак вдигна титлата на България. "Сините" получиха 27-ия си трофей от президента на БФС и легенда на тима Георги Иванов-Гонзо пред близо 20 хил. на "Герена"

Областен управител гневен на Иво Христов и "отпадналата му необходимост". Подава оставка

Областният управител на Софийска област Иван Димитров ще подаде оставка в понеделник. Решението си обяви самият той в пост във фейсбук, в който се чете и гнева на думите на вицепремиера Иво Христов

Транспортират в "Пирогов" колоездач със счупен таз след тежкото падане на "Джирото" до манастира "Св. 40 мъченици"

Транспортират в "Пирогов" колоездач със счупен таз след тежкото падане на "Джирото" до манастира "Св. 40 мъченици" в село Мерданя.  Общо 7 състезатели са докарани в Спешното отделение във Велико

>