След случая "Дебора", 17-годишна пусна жалба срещу насилник, че ще я убие

01.08.2023 09:59 Антоанета Маскръчка
След масовите протести и вълна на съпричастност към Дебора от Ст. Загора, 17-година се престраши да се оплаче от насилие.

17-годишно момиче от санданското село Струма се престраши да пусне жалба срещу насилник. Това стана след случая "Дебора от Стара Загора" и масовите протести и вълна от подкрепа за малтретираното момиче.

В понеделник в РУ-Сандански е получено съобщение от непълнолетно момиче от с. Струма, общ. Сандански за това, че на неустановена дата през месец юни 2023 г., чрез интернет приложения е получила закани за живота й.

От работещите по случая полицейски служители са предприети незабавни действия, в резултат на които е установен и задържан 24-годишен мъж от с. Лешница и е иззет газов пистолет, който е регистриран на негово име. За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.

Други от От страната и света

Водопадите Игуасу - най-гръмогласното чудо на планетата между три държави (Видео)

Има места, за които колкото и да сте чели и гледали снимки, ви стъписват още от първия сблъсък с тях. Водопадите Игуасу буквално ви поглъщат и нахлуват мощно в полезрението и слуха ви

Калушев подготвял бягство от месец - имал ятаци в чужбина и познавал тайни пещери

5 дни след масовия разстрел на хижа “Петрохан” няма следа от оцелелите рейнджъри Приятелите му отказват съдействие на разследването Агенцията за закрила надетето се самосезира за детето на Яни

Европейските борси приключиха възходящо

Водещите индекси на европейските финансови пазари приключиха търговската седмица, в която бяха публикувани редица корпоративни резултати, на положителна територия, предаде Си Ен Би Си

Освен 6,2 млрд. лв. в банките през декември българите оставиха и 10 млрд. лв. в магазините (Обзор, графика)

Продажбите на техника и мебели с почти 30% ръст за една година Купуването на имоти и внасянето на цели 6,2 млрд. лв. като депозити в банките през декември не е било единственото нещо

Трети опит площад “Ал. Невски” да стане “Св. Иван Рилски” (Обзор)

СОС вече два пъти отлага темата Столичният площад "Св. Александър Невски", който носи името на храм-паметника, да се преименува на "Св. Иван Рилски", предлагат общинските съветници от "Синя София"

>