Локо (Пд) загуби с 0:3 от "Лудогорец" първата си контрола

26.06.2023 19:58 24 часа Пловдив онлайн
Снимка: Архив

"Локомотив" (Пловдив) загуби с 0:3 от "Лудогорец" първата си контрола от лятната си подготовка. Мачът се игра в Банско, където "черно-белите" са на лагер. Шампионите поведоха в резултата още в 10-ата минута с гол на Матиас Тисера. Аржентинецът вкара и второто попадение в срещата в 23-ата минута след грешка на вратаря на противника Динко Хоркаш. В 30-ата минута Димитър Илиев от тима на "смърфовете" стреля, но стражът на разградчани Сержио Падт парира удара му. Бубакар Дион също опита късмета си малко преди почивката, но вратарят на шампионите отново показа рефлекс и не допусна гол. През второто полувреме шампионите бързо стигнаха до трети гол. Негов автор стана Педри Нареси в 50-ата минута след подаване на Тодор Неделев. Локомотивци реагириха и на два пъти Димитър Илиев стреля от удобни позиции, но не успя да се разпише.

Други от Футбол

“Манчестър Сити” е абсолютният футболен крал на Англия с 4-а титла поред!

“Манчестър Юнайтед” е рекордьор по титли в Англия, “Ливърпул”, “Арсенал” и “Челси” са с милиони фенове по света, но от 19 май 2024 г. на Острова има един абсолютен футболен крал

За първи път в историята жена ще ръководи мач от Първа лига

След като в редица европейски първенства жени започнаха да ръководят срещи от елитните дивизии, това се случи и в българския елит. За първи път в историята жена ще е главен съдия на двубой от Първа

"Локо" (Пд) падна с 1:2 от "Левски" след обрат (Снимки)

"Черно-белите" отпразнуваха 20 години от първата си шампионска титла "Локомотив" (Пд)  загуби с 1:2 от  "Левски" (Сф) в мач от 33-ия кръг на efbet Лига

Полицията със строги мерки за мача между Локо (Пд) и "Левски", ограничават движението

Униформени от подразделенията на пловдивската дирекция на МВР и служители на жандармерията ще се грижат за охраната и обезпечаването на обществения ред по време на мача между отборите на "Локомотив"

"Ботев" със златен ритон от Панагюрското съкровище, подари им го кметът на Пловдив (Снимки)

Фонтанът пред общината бликна в жълто Невиждана еуфория заля площад "Стефан Стамболов", а фонтанът с пеликаните бликна в жълто. Стотици изпълниха пространството и скандираха "Ботев"