Младежки национал влезе в групата на "Ботев" (Пд) за мача със "Славия"

29.05.2023 13:59 24 часа Пловдив онлайн
Мартин Христов (вляво) попадна в групата на "Ботев" (Пд) за мача със Славия. Снимка: Botevplovdiv.bg

Младежкият национал Мартин Христов заема мястото на Рой Херман в групата на "Ботев" (Пд) за мача със "Славия", който е днес от 20 часа на Колежа. Причината за промяната е травмата, която бранителят от Израел е получил на тренировка в неделя

Старши треньорът на "канарчетата" Стефан Стоянов определи група от 20 футболисти за предстоящия двубой с "белите".

В нея попадат  юноши на "жълто-черните", които се включиха в заниманията през седмицата. Извън сметките остават контузените - Атанас Чернев, Роберто Пунчец, Дилан Мертенс и Хидайет Ханкич и Рой Херман.

Ето и групата на "канарчетата":

Георги Аргилашки, Стефан Смъркалев, Мартин Христов, Виктор Генев, Димитър Папазов, Самуел Акере, Самуел Супрайен, Станислав Работов, Мирослав Георгиев, Красиан Колев, Лъчезар Балтанов, Джеймс Етоо, Николай Минков, Антонио Перера, Мартин Ситев, Мартин Секулич, Абдулайе Траоре, Антоан Бароан, Амаду Думбуя и Константин Павлов

Билети за мача може да се закупят на касите пред стадион "Христо Ботев", както и онлайн от системата на Ивентим.

Други от Футбол

"Локо" (Пд) загуби с 0:1 от "Черно море" във Варна

"Локомотив" (Пд) загуби с 0:1 от "Черно море" във Варна в мач  в първия кръг от челната шестица на efbet Лига. Гостите създадоха опасно положение още в  7-ата минута

Мъри Стоилов вкара "Гьозтепе" в елита на Турция

Станимир Стоилов изпълни мисията си да върне "Гьозтепе" в турския футболен елит. След успех с 2:0 у дома над "Генчлербирлиги" тимът на един от най-успешните български треньори има 66 точки на втората

"Ботев" (Пд) допусна домакинска загуба с 0:1 от "Славия"

Отмениха червен картон на вратаря на "белите" "Ботев" (Пловдив) допусна  домакинска загуби с 0:1 от  "Славия" в мач от 31-вия кръг на efbet Лига на своя стадион

ЦСКА разкости "Левски" за едно полувреме, би го с 3:1

ЦСКА поведе на "Левски" 3:0 в последното вечно дерби за сезона само за едно полувреме игра. През втората част "сините" имат сериозно превъзходство в играта и върнаха един гол

Духовно преди Великден: Нито един бит или пиян преди Вечното дерби " ЦСКА -"Левски"

Нито един пиян, бит или арестуван нямаше преди началото на Вечното дерби между "Левски" и ЦСКА. Това съобщиха от Столичната полиция за "24 часа".  Заради дербито от СДВР затегнаха мерките за