Рожденичка черпи Радев една бира в квартална кръчма

13.02.2023 10:32
Президентът Румен Радев и дъщеря му Дарина с приятели на по бира СНИМКА:ЛИЧЕН АРХИВ

Президентът, спортно облечен, с приятели на дъщеря си Дарина, дискретно вечеря за по-малко от час

Имах паметен рожден ден - дъщеря ми, която живее в чужбина, долетя тайно, а с президента Румен Радев споделих любимата си бира.

Историята разказа в “24 часа” впечатлена столичанка, която събрала в събота вечерта обичайната приятелска компания за личния си празник в култова кръчма в квартал “Бояна”.

Неочаквано във вихъра на красивия ѝ юбилей вниманието било привлечено от компания на съседна маса, пристигнала тихо. В спортно облечения мъж разпознали президента Румен Радев, който бил придружен от неизвестна дама.

Нашата рожденичка помолила сервитьорката да сложи към сметката ѝ напитките, които ще си поръчат от масата на президента - да почерпи за здраве и дълголетие. Но да е дискретно. Оказва се, че Радев и неизвестната дама поръчали само една бира.

Малко по-късно към тях се присъединили дъщеря му Дарина и вероятно нейни приятели. Друга маса била заета от млади мъже, които вероятно са били охраната от НСО.

След по-малко от час Радев и компанията му си тръгват така мълчаливо, както и се появяват в кварталното заведение, известно с добрата си кухня, което е на минути разстояние от президентската резиденция.

Почти през цялата година гости в нея са политици като Александър Симов, певиците Мария Илиева и Йорданка Христова, съпругата на покойния Митко Цонев - Марияна, и още известни българи.

Други от Новина в снимка

Фотозагадка: Кои са тези деца, превърнали се в обичани звезди?

Фотозагадка: Кои са тези деца, превърнали се в обичани звезди? Жокер: Запознават се покрай снимките на популярен български филм. За един от тях това е дебютът в киното и скоро има рожден ден

"Дете под елхата": Екатерина Грънчарска за трета поредна година участва в традиционния ни конкурс

Настъпи любимото ни време, когато верните ни читатели изпращат снимки на щастливи деца с подаръци и коледни костюмчета до елхата и Дядо Коледа. За трета поредна година в конкурса “Дете под елхата” на

"Дете под елхата": Първа Коледа заедно за 5-месечния Йоан и батко му Коко

Настъпи любимото ни време, когато верните ни читатели изпращат снимки на щастливи деца с подаръци и коледни костюмчета до елхата и Дядо Коледа. За първи път 5-месечният Йоан ще празнува Коледа

Вижте отговора на фотозагадката: Кой е този именик?

Отговорът на фотозагадката от 30 ноември е: Андрей Арнаудов!  Въпросът беше: Кой е този именик? Жокерът беше: Свири на пиано над 10 години, но не с музикалния си талант става едно от

Щрак под елхата! Коледният ни конкурс се завръща

Най-хубавите кадри ще бъдат публикувани на страниците на вестника и в сайта ни 24chasa.bg Остават точно 24 дни до Коледа! А щом настъпи време за красивите коледни елхи

>