Клеър Дейнс и Хю Данси очакват третото си дете

09.01.2023 22:35
СНИМКА: Инстаграм

Клеър Дейнс и Хю Денси се готвят да посрещнат третото си дете, потвърдил техен представител пред "People".

Двойката скоро ще бъде петчленно семейство, тъй като вече имат двама синове - Сайръс Майкъл Кристофър, на 10 години и Роуан, на 4 години.

43-годишната актриса каза още когато беше бременна с Роуан през 2018 г., дали на майтап, или не, че ще се пенсионира скоро. "Когато бях бременна с първия си син, работих, докато навлязох в осмия си месец, така че това да си вдигна за малко краката, за мене голям лукс", сподели тя през 2018 г.

Носителката на "Златен глобус" преди това каза, че "майчинството е невероятно" и заведе Сайръс на снимачната площадка по време на снимките на сериала "Showtime". За него това било като да е на цирк.

Клеър и Хю се срещнаха за първи път през 2006 г. на снимачната площадка на "Evening", официално сключиха брак през 2009 г., след като се сгодиха по-рано същата година.

Благата вест за Дейнс и Денси бе официално оповестена малко след като тя беше номинирана за "Златен глобус" миналия месец в категорията за най-добра актриса в поддържаща роля в лимитирания сериал "Fleishman Is in Trouble".

Актрисата има още четири "Златни глобус"-а. Тя също е номинирана за наградата "Critics' Choice".

Други от Оживление

Телешки скалопини с богат винен сос

Вашата любима рецепта може да спечели 20 лева. Снимайте как приготвяте предпочитаната си манджа и ставате част от рубриката ГАСТРОГУРУ. Един от вас - известен или неизвестен

Георги Георгиев, който подрежда с кауза София

“Да подредим града с Георги Георгиев” - ето така общува със софиянци председателят на СОС Георги Георгиев. Той направи подкаст, в който разказва за всичко - от това как да помогнем на децата със

Силвия Лулчева и Васил Бинев участват във втория филм на Яна Титова – “Диада”

В главната роля във втория филм на Яна Титова - “Диада”, е 19-годишната актриса Маргарита Стойкова, позната от сериала “Татковци”. Тя играе Дида, която е на 16 години и живее в малък град

Въпросът за условията на труд в киното е на дневен ред в Кан

Въпросът за условията на труд в киното е на дневен ред в Кан, съобщи АФП. Да се работи в киноиндустрията е мечта, която все по-често се превръща в кошмар във Франция

Евелин Костова на 30: Влизам в новото ниво с много мечти, малко планове и с верни приятели

Актрисата Евелин Костова отпразнува 30-годишнината си, обградена от любимите си хора. За това сподели самата тя в инстаграм профила си, като сподели снимки със семейството си

>