Синът на Илон Мъск вече е жена (Снимки)

11.10.2022 23:00
Вивиан Джена Уилсън Снимки: Twitter/@Inanna

Дъщерята на Илон Мъск - Вивиан е видяна за първи път, откакто законно промени пола и името си и се отказа от известната фамилия на баща си.

Роденият като мъж Ксавие Александър Мъск, който вече се нарича Вивиан Джена Уилсън, още през април тази година, заяви пред съда, че иска да промени пола си и "вече не желае да бъде свързана" с милиардера и основател на Tesla "по никакъв начин".

Daily Mail първи успяха да заснемат Вивиан, докато се разхожда със своя приятелка в Санта Моника, Калифорния, облечена небрежно. Това, което можем да забележим е, че има дълга коса и пораснал бюст. 

Още през юни беше съобщено, че Вивиан официално е приела моминското име на майка си и че Върховният съд на окръг Лос Анджелис е разрешил промяна на първото и второто й име, както и промяна на пола.

Тогава стана ясно и че новият акт за раждане, отразяващ промяната, ще бъде издаден скоро след като молбата на Вивиан е беше одобрена от съдията. 

Илън Мъск се запознава с Джъстин Уилсън, майката на Вивиан, докато още е студент. През 2002 г. им се ражда син Невада Александър, който почива 10 седмици по-късно в съня си от синдрома на внезапната детска смърт. 

Четири години по-късно, те стават родители на двама синове благодарение на инвитро процедура - Грифин и Ксавие. През 2006 г., отново с помощта на асистирана репродукция, Джъстин ражда тризнаци - Деймиън, Кай и Саксън. След две години двойката претърпява развод.

Други от Новина в снимка

"Дете под елхата": Екатерина Грънчарска за трета поредна година участва в традиционния ни конкурс

Настъпи любимото ни време, когато верните ни читатели изпращат снимки на щастливи деца с подаръци и коледни костюмчета до елхата и Дядо Коледа. За трета поредна година в конкурса “Дете под елхата” на

"Дете под елхата": Първа Коледа заедно за 5-месечния Йоан и батко му Коко

Настъпи любимото ни време, когато верните ни читатели изпращат снимки на щастливи деца с подаръци и коледни костюмчета до елхата и Дядо Коледа. За първи път 5-месечният Йоан ще празнува Коледа

Вижте отговора на фотозагадката: Кой е този именик?

Отговорът на фотозагадката от 30 ноември е: Андрей Арнаудов!  Въпросът беше: Кой е този именик? Жокерът беше: Свири на пиано над 10 години, но не с музикалния си талант става едно от

Щрак под елхата! Коледният ни конкурс се завръща

Най-хубавите кадри ще бъдат публикувани на страниците на вестника и в сайта ни 24chasa.bg Остават точно 24 дни до Коледа! А щом настъпи време за красивите коледни елхи

Фотозагадка: Кой е този именик?

Фотозагадката от днес е: Кой е този именик? Жокер: Свири на пиано над 10 години, но не с музикалния си талант става едно от най-разпознаваемите лица на телевизионния "ринг"

>